fbpx
гороскоп
У 2023 році проблеми і труднощі спіткають 3 знаки Зодіаку, і вони, на жаль, не готові до такого випробування!

У 2023 році проблеми і труднощі спіткають 3 знаки Зодіаку, і вони, на жаль, не готові до такого випробування!

Якщо наступний рік принесе удачу, успіх і процвітання певним знакам зодіаку, то космічні рухи, які відбуватимуться протягом року, принесуть ускладнення іншим уродженцям. Марс у Близнюках, Сатурн у Водолії, Плутон у Козерозі та Юпітер в Овні, сейсмічна небезпека незабаром з цими ретроградами. Вони не щадять ці астрологічні знаки.

Шановні уродженці зодіаку, ви готові дізнатися свої астральні прогнози? Ці 3 знаки зодіаку повинні проявляти обережність у 2023 році, щоб краще організувати свої дії, не допускаючи помилок.

Бути забобонним – цілком нормально, кожному цікаво знати, що для нього приготували зірки. У той час як передбачення викликають усмішку у деяких місцевих жителів, інші не будуть у захваті від того, що їм приготує наступний рік. Сатурн рухається до знаку Водолія протягом першого кварталу 2023 року та приносить негативні думки та конфлікти.

У цей же період Плутон поселяється в Козерозі, і воін не має наміру щадити вас. Планета руйнування продовжує свій шлях до знаку Водолія і вказує на ваші недоліки та недоліки людей навколо вас. На довершення Юпітер переходить в Овна і посилює фізичну, розумову та емоційну втому.

Лев

Хоча зірки подадуть вам руку для реалізації ваших амбіцій і ваших мрій, на соціальному рівні все буде не так просто. Початок року, ймовірно, матиме дещо гіркуватий присмак з цього боку, особливо у стосунках із близькими людьми. Сатурн ретроградний у Водолії і має вас у полі зору! Виникатимуть суперечки та конфліктні ситуації різного роду, навіть якщо ви не маєте до цього відношення.

Будьте готові до будь-яких подій, Лев. Тому зробіть все, що від вас залежить, щоб зберегти холодний розум і уникнути суперечок. Якщо ви будете робити так, як вам заманеться, ситуація може погіршитися і призвести до розставання.

Діва

Шановні уродженці знака Діви, незважаючи на вашу велику рішучість продемонструвати, чого ви варті на роботі, певні перешкоди затримають ваш бізнес і ваші проєкти. Однак не можна виключати поїздку або навіть переїзд. Уникайте переборщити, поки Юпітер знаходиться в Овні, ризикуючи бути приголомшеними руйнівними наслідками певних необдуманих рішень.

Натхнення недостатньо, Діва, особливо поки Плутон у Водолії, будь спокійною і не жеpтвуй усім заради досягнення вершини! Ви можете більше втратити, ніж отримати… Плутон переходить у Козоріг, якщо у вас складається враження, що планети роблять все, щоб вивести вас із зони комфорту, знайте, що вони мають рацію!

Стрілець

Для вас, Стрілець, у 2023 році натхнення не бракує, і успішна професійна кар’єра є вашим головним проєктом. Тим не менш, виклики будуть дедалі складнішими, особливо під час переходу від Плутона до Козерога. Виклик тепер є частиною вашого повсякденного життя.

Сатурн проходить під знаком Водолія, деякі зіткнуться з фінансовими проблемами. Дійсно, щодо вас, дорогі уродженці стихії Вогню, все можливо, тож готуйтеся приймати ляпаси! Через ці ускладнення весняна депресія триватиме довше, ніж очікувалося, наступного року. У любові уникайте робити щось погане просто заради миті. Не піддавайтеся чарам, оскільки це може вплинути на стабільність ваших стосунків.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page