fbpx

У 2023 році ці знаки Зодіаку будуть купатися в радості та щасті: вони скористаються Юпітером в Овні, а потім у Тельці, щоб реалізувати безліч можливостей, які їм будуть запропоновані, і прожити моменти, повні щастя

Після важкого 2022 року 2023 рік стане неймовірним для цих знаків Зодіаку: у них все вдається

Юпітер в Овні, а потім у Тельці 16 травня 2023 року буде дуже сприятливим для цих знаків зодіаку в 2023 році.

Вони відчуватимуть готовність діяти, більше ризикуючи, щоб досягти всіх своїх цілей. Після важкого завершення року 2023 рік буде дуже позитивним для цих знаків зодіаку, які нарешті будуть щасливі.

У 2023 році ці знаки Зодіаку будуть купатися в радості та щасті. Вони скористаються Юпітером в Овні, а потім у Тельці, щоб реалізувати безліч можливостей, які їм будуть запропоновані, і прожити моменти, повні щастя.

Близнюки

2023 рік у Близнюків буде досить насиченим. Усі сфери їхнього життя зазнають позитивного впливу, і все піде в правильному напрямку з професійної точки зору. У фінансовому плані все також прискориться, оскільки вони можуть отримати велику суму грошей.

2023 рік стане ідеальним часом для представників цього знаку Повітря, щоб познайомитися з новими людьми та почати нові романтичні стосунки.

У Близнюків буде можливість узгодити останні деталі щодо 2022 року, щоб добре почати наступний. Транзит Венери в знаку Близнюків 11 квітня може призвести до змін у їхній дружбі. Деякі люди подумають, що Близнюки змінилися. З поважних причин вони, ймовірно, переживуть деякі зміни протягом 2023 року.

Юпітер в Овні допоможе їм зміцнити нові зв’язки, і вони легко забудуть своїх старих друзів. Молодий Місяць у Близнюках 18 червня 2023 року підштовхне їх переглянути свої пріоритети, а також цілі.

Нарешті, кінець 2023 року буде дуже позитивним для Близнюків з місячним затемненням у Тельці 28 жовтня. Вони зможуть легше відпустити і прийняти свої емоції.

Вони могли б займатися більш духовною діяльністю, наприклад йогою або медитацією. Цей 2023 рік буде щасливим і кардинальним роком для Близнюків.

Козоріг

2023 рік буде дуже важливим для Козерогів у плані особистісного розвитку. Їм не потрібно буде поспішати на початку року, тому що їм доведеться прислухатися до своїх реакцій і емоцій.

Сатурн у Водолії допоможе Козерогам заробити гроші, зосередившись на інноваціях для побудови своєї імперії. Завдяки Сатурну вони почнуть довіряти своїм інстинктам і зможуть черпати енергію Сатурна, щоб уникнути будь-яких відволікань.

7 березня Сатурн виходить із Водолія, щоб увійти в знак Риб. Цей транзит може зробити їх трохи більш чутливими, і Козероги можуть переглянути свої професійні пріоритети.

Цей 2023 рік буде досить вдалим для Козерогів, оскільки вони отримають багато професійних можливостей.

Водолій

Юпітер в Овні, а потім у Тельці дозволить Водоліям подумати про свої моделі спілкування, особливо щодо своєї сім’ї та свого минулого. Їм стане легше виражати свої емоції, а спілкування з близькими стане більш плавним.

Завдяки Юпітеру Водолій приверне багато удачі та процвітання в своє життя в 2023 році. Планета розширення допоможе їм назвати та висловити свої потреби з упевненістю замість того, щоб постійно віддавати перевагу потребам інших. Тому 2023 рік дозволить Водоліям приділяти набагато більше часу своїй персоні, регулярно даруючи собі моменти відпочинку.

Щоб прожити цей 2023 рік найкраще, Водоліям доведеться навчитися краще керувати своїми емоціями, щоб уникнути драми, яка може вдарити по їх гордості та его.

2023 рік також стане можливістю для Водоліїв реалізувати давню мрію, через транзит Сатурна у Водолії, а потім у Рибах.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page