fbpx
життєві історії
У 22 роки я одружився на своїй тоді ще коханій дівчині Насті. У нас, як мені здавалося, були хороші відносини. Любов, романтика, все як має бути. У шлюбі ми прожили 10 років. Хотіли дітей, але не вийшло, зараз вже думаю, що на щастя, Всевишній відвів

Моя історія не буде унікальною або особливою. Моя історія ще не закінчилася, але вже перебуває у фінальній стадії, і я сподіваюся, що ось-ось звільнюся від цього.

У 22 роки я одружився на своїй тоді ще коханій дівчині Насті. У нас, як мені здавалося, були хороші відносини. Любов, романтика, все як має бути. У шлюбі ми прожили 10 років. Хотіли дітей, але не вийшло, зараз вже думаю, що на щастя, Всевишній відвів.

Я любив свою дружину, був молодий і гарячий, тому дурень закрив на все очі, а треба було думати і приймати рішення ще тоді, вже тоді було видно, що вона вітряна і буде мене водити за ніс, але я її любив.

Ви напевно скажете, мовляв, ну було і було, врешті-решт, це її минуле. Найсмішніше в тому, що я спочатку так само думав, поки не дізнався про те, що це було не лише в минулому. Перша зрада, та навіть не зрада, а роман, стався, коли ми закінчували навчання.

Моя Настя з подругами поїхала в Париж на канікули, так би мовити здійснили мрію. Там вони закрутили романчики з російськими хлопцями такими ж туристами, тиждень з ними гуляла, потім моя дівчина, як ні в чому не бувало, повернулася додому без докорів сумління і сорому. Другий роман трапився за рік до нашого весілля, з моїм кращим другом. Я тоді важко працював, збирав на весілля і квартиру. Я думаю вже все зрозуміло.

Правду про свою благовірну дізнався від її подруги. Спрацювала та сама “жіноча дружба”. І так я розумію, про що ви зараз думаєте, одна іншу обмовила, щоб напаскудити і насолити. Я б теж так подумав. Уже колишня подруга моєї дружини не тільки розповіла мені все, але ще і показала факти, фотографії, листування в загальному чаті, відео з поїздки в Париж (де туристи і туристки поводяться не як просто друзі, а коханці).

Загалом, здала колишню подружку з потрохами. Що стосується кращого друга, то там не було фото і листувань, як при першому романі, листування було всього одне і те тільки з натяками і не більше, плюс подруга сказала тимчасові рамки і дати, коли все це було. Я пішов ва-банк, я приїхав до кращого друга і в лоб сказав, що знаю все, тоді-то і тоді-то у вас було. Друг відразу давай виправдовуватися і пояснювати, мовляв, було, каюсь, але вона сама полізла, в загальному, розніс “друга” і його кухню і поїхав.

Далі були пояснення Насті, мовляв, було, каюсь, але це нічого не означає, люблю тільки тебе..

Ну як так можна? Я по-справжньому кохав цю жінку. У нас могло бути чудове майбутнє…

Зазвичай такі історії пишуть про чоловіків, але я сьогодні написав вам, що таке часто трапляється і з жінками. Не всі вони святі…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page