fbpx

У 3 знаків Зодіаку будуть проблеми на роботі та в коханні: січень буде не спокійним. Пристебніть паски, вас чекає турбулентність!

У 3 знаків Зодіаку будуть проблеми на роботі та в коханні: січень буде не спокійним. Пристебніть паски, вас чекає турбулентність!

Цей початок року починається не для всіх знаків зодіаку однаково, для одних все складається добре, а для інших – далеко не так. Але що б не приготувала вам доля, відповідальність несуть зірки.

Ретроградний Марс у Близнюках, ретроградний Меркурій у Козерозі та ретроградний Уран у Тельці… протягом цього місяця січня 3 знаки відчують деяку турбулентність.

Життя – це злети і падіння. І хоча ми можемо переживати моменти радості, це не виключає, що деякі з нас можуть бути змушені зіткнутися з багатьма труднощами.

Для яких 3 знаків зодіаку січень буде важким?

Протягом січня людям, народженим під певними зодіакальними сузір’ями, доведеться набратися терпіння, поки шторм пройде. Марс, Меркурій і Уран ретроградні, і тому, будь то на особистому чи професійному рівні, відповідні знаки зіткнуться з деякими труднощами в цей період.

Ретроградний Меркурій у Козерозі, планета спілкування, має тенденцію зірвати плани. Марс ретроградний у Близнюках і дуже ускладнює прийняття рішень.

Рак

Перше місце на п’єдесталі займаєте ви, уродженці знаку Рак. Хоча на професійному рівні справи цього року у вас йдуть добре. Ретроградний Меркурій у Козерозі потрапляє прямо у вашу зону відносин і партнерства, ця подія, ймовірно, може спричинити деякі непорозуміння, які ви не зможете вирішити, щось, що пізніше може призвести до конфлікту.

У цей час, коли нічне небо є свідком кількох ретроградів, вас просять переглянути людей, яких ви впускаєте у своє життя, оскільки деякі з них можуть бути токсичними.

Що стосується грошей, уникайте наразі будь-яких інвестицій. Однак зірки радять вам не втрачати пріоритетів і бути дуже уважними, щоб не захопитися імпульсивністю під час ретроградної планети Уран у Тельці.

Це вбереже вас від жалю в майбутньому.

Козоріг

Цього року у вас багато роботи, Козоріг. Непередбачені, суперечки на роботі та інші проблеми з витратами… Якщо ви думали, що у вас є хороший план на 2023 рік, можливо, вам варто переглянути свої плани.

На жаль, рік для вас почався дуже погано. Оскільки Марс продовжує ретроградний рух, це приносить вам сильні вібрації та пригнічує вашу творчість і мотивацію.

Додайте до цього ретроградний Меркурій у вашому знаку зодіаку, і це закине вас у густий туман до початку лютого. Будьте обережні, ці заплутані транзити можуть чинити на вас сильний тиск і змусити вас сумніватися у власних силах!

Шановні уродженці стихії Земля, зірки радять вам у цей період бути спокійнішими та уникати серйозних рішень.

Діва

Ви, напевно, вже знаєте, що коли Меркурій ретроградний, світ навколо вас починає руйнуватися. Це дуже драматично, чи не так?

Ну, це далеко не так, особливо якщо мова йде про вас, уродженців Діви. Цей транзит найбільше впливає на вас, і ви нічого не можете з цим зробити. Цього разу ваша правляча планета ретроградує в Козерозі і знаходиться безпосередньо у вашій сфері задоволення, розваг і чарівності.

Тому дуже ймовірно, що це змусить вас більш детально розглянути речі, які приносять вам радість і щастя. Що стосується людей, предметів чи навіть повсякденних речей… приготуйтеся, що вас більше не приваблюватимуть певні речі, які вам раніше подобалися.

Це ознака того, що ви хочете спробувати щось нове? Це може бути так! Що стосується ваших соціальних стосунків, може виникнути “буря” з близьким другом і розчарувати вас. Обов’язково впорайтеся з цією проблемою, зберігаючи спокій. Тож ви можете подолати цю незручність, не здіймаючи метушні.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page