fbpx
життєві історії
У батьків величезна квартира на двох, а наша однушка затіснана для нас трьох. Але тато з мамою роблять вигляд, що не розуміють натяків. Взагалі мені дивне оце “хочемо пожити для себе”

Я з дружиною і двома дітьми живу в недавно купленій квартирі, в якій всього одна кімната. Діти підростали, в квартирі ставало тісно. Кожному потрібно було організувати куточок «особистого простору». Ми вирішили це питання, переробивши трохи планування. Вийшло досить вдало, але все одно тісно, ​​зважаючи на наявність габаритних меблів.

Переїхали ми на цю квартиру кілька років тому, через те, що батьки хотіли пожити окремо, в своє задоволення. Я підтримав цю ідею і поспішив відокремитися.

Квартиру ми купили у знайомого по хорошій ціні. І спочатку всі були щасливі. Окрема квартира – це просто мрія! Та згодом, як я сказав, ставало все тісніше. Зараз же між меблями доводиться проходити боком і діти не можуть розгулятися.

Коли батьки недавно гостювали у нас, батько помітив незручність і запропонував переїхати назад до них, а цю квартиру можна здавати. Мама, була проти цієї пропозиції і пояснила це тим, що хоче пожити в спокійній обстановці. Я заперечувати і тим більше сперечатися не став. Хоча ідеальне рішення було б – просто помінятися квартирами, щоб батьки переїхали в нашу меншу квартиру, а ми – в їхню. Але вони вперто не розуміють натяків. Взагалі мене дивує оце “пожити спокійно для себе”. Це, мабуть, тільки у моїх батьків таке, бо скільки дивлюся на батьків своїх друзів – так віони живуть якраз для дітей і онуків, все стараються їм дати і від того самі щасливі. Ну та таке, подобається мені чині, та совїх батьків я люблю, їх не переробиш, а сваритися з ними я не хочу.

Після цієї розмови з батьками я прийняв рішення накопичити кошти і в майбутньому обміняти нашу квартиру на більш простору. Поки що можна ще трохи потерпіти. Адже вважається, що тіснота робить сім’ю більш згуртованою. Я вірю, що в майбутньому все-таки вийде здійснити задумане і ми будемо мати своє просторе житло.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page