fbpx
гороскоп
У батьків з цими знаками Зодіаку здебільшого діти – “двієчники”: і не дивуйтеся, якщо ви були відмінниками, а ось дитина, ледь-ледь на “6 балів” тягне: всьому виною зорі, які так зійшлися!

У батьків з цими знаками Зодіаку здебільшого діти – “двієчники”: і не дивуйтеся, якщо ви були відмінниками, а ось дитина, ледь-ледь на “6 балів” тягне: всьому виною зорі, які так зійшлися!

У батьків яких знаків Зодіаку діти здебільшого стають двієчниками.

Двієчники — діти особистостей названих сузір’їв. Саме так визначили астрологи.

Мрія про те, щоб дитина гарно вчилася в школі, а згодом вступила до омріяного вищого навчального закладу, є у всіх мам і тат. Батьки розуміють, що сама по собі в реальність вона не втілиться, що потрібно працювати з малюком, щоб він отримував в школі хороші бали.

Більшість батьків це і роблять, і отримують від цього не тільки практичну користь, але ще і задоволення. Але подібну поведінку доводиться спостерігати далеко не за всіма.

Є такі “представники, у яких діти найчастіше стають двієчниками, до слова, з їхньої вини. З’являються на світ такі під кількома знаками Зодіаку.

Овен

Батьки цього сузір’я взагалі не особливо стежать за тим, що робить дитина. Овни більше захоплені собою, своїм розвитком, своїми справами. Дитина буде дивитися на них, буде брати з них приклад, буде присвячувати себе тому, що цікаво представникам знака.

Розвиватися дитина при такому розкладі буде, але тільки успішності її це не особливо допоможе. Вона не робитиме уроки, Овни ж не будуть на цьому наполягати. В результаті оцінки у школяра будуть не найвищими, що дивним не буде ні для кого.

Близнята

Представники даного зодіакального сузір’я теж не особливо піклуються про те, щоб контролювати дитину, щоб вимагати від неї чогось. Близнятам подобається свобода, міняти її на нудну рутину, до якої вони відносять заняття з чадом, вони не збираються.

Ці особистості будуть спілкуватися, будуть весело проводити час і з сім’єю, і з друзями. Кумедних миттєвостей Близнята подарують досить малюкові. Але для його навчання вони не зможуть зробити нічого.

Рак

Ці люди не будуть проявляти байдужість до дитини. Можна сказати, що Раки навіть вимогливими будуть, будуть “просити” зі своє дитини максимум. Тут буде працювати той механізм, що дитина все намагатиметься зробити наперекір цим наполегливим батькам, буде отримувати погані оцінки.

Раки не будуть при всьому цьому розуміти, в чому справа. Вони будуть звинувачувати в тому, що відбувається школу, самого чада, його однокласників, але тільки не самих себе. Така вже в них вдача.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua