fbpx

У березні для цих знаків Зодіаку починається “чорна смуга” – чого чекати, та як зменшити цю “напругу”

У березні для цих знаків Зодіаку починається “чорна смуга” – чого чекати, та як зменшити цю “напругу”

Хоча місяць Марса здається часом оновлення для багатьох знаків зодіаку, планета Сатурн у Рибах не є найбільш сприятливою для інших. Давайте дізнаємося ознаки того, що березень може нам “подарувати”.

На наше повсякденне життя впливають різноманітні фактори та параметри, притаманні нашій особистості, але також залежні від впливу зірок. Перехід Сатурна в знак Риб протягом майбутнього місяця березня може просто внести деякі зміни в наше життя.

В основі всього цього руху 3 знаки зодіаку, на жаль, зазнають впливу астрального впливу, який не приносить задоволення. На щастя, тонкощі їхнього місяця залежать лише від планетних впливів! Їм доведеться покладатися на власні сили, щоб протистояти викликам, з якими вони збираються зіткнутися. Тільки так можна пережити цей складний місяць.

У березні для цих трьох знаків зодіаку починається негативний період

Раки

Що вже говорити про емоційність Зодіаку, крім того, що хід їхнього місяця залежатиме, перш за все, від того, як вони стримують свою чутливість. Це може бути тією соломинкою, за яку ви можете вхопитися. У деяких випадках це може стати приводом для складної ситуації, яка може вийти з-під контролю.

Отже, самовладання є вирішальною якістю місяця березня, який здається ворожим! Але ключове слово тут “здається”. Хоча найближчі тижні не на їх користь, нема чого робити з цього драму, якщо вони знають, як приборкати себе. Крім того, завжди є свобода дій і способи переламати ситуацію.

Тому їхня спостережливість і певна якість терпіння потрібні як ніколи. При такій позі вони зрозуміють, що ворожнеча була лише поверхневою. І навіть якщо воно законно загрожує, можна уникнути неприємного відчуття безпорадності.

Як би там не було, ми можемо лише порадити їм усвідомлювати свої імпульсивні реакції, щоб краще керувати своїм повсякденним життям. Саме таким чином вони зможуть діяти відповідно до ситуації, що склалася, і власних прагнень і умов. Усе це так само стосується і любовного контексту, тому що зіткнення Венери та Плутона їхні любовні стосунки можуть перетворитися на справжню гру терпіння…

Знову майстерність, майстерність і ще раз майстерність…

Стрільці

Якщо нам скажуть, що перший весняний місяць буде особливо поганим для Стрільців, ми можемо піддатися стереотипам і запитати себе: “Брак пригод чи забагато пригод саботує їхній місяць?”. Відповідь, ймовірно, між так і ні.

З одного боку, не буде жодної конкретної події, яка б переповнила їхній вільний і авантюрний дух. З іншого боку, можливо, це буде їхнє оточення, яке буде займатися цим через кілька сутичок. І ці суперечки можуть перешкодити вихідцям зі Стрільця насолоджуватися всім тим, що їх рухає, і тим, що змушує їх вібрувати.

Вони не зможуть досліджувати нові враження чи знайомитися з новими людьми без душевного спокою. Вони спочатку захочуть зберегти меблі, захистити своє соціальне життя, перш ніж “злетіти”.

Через те, що вони, можливо, забули, як підтримувати стосунки з близькими людьми, вони зрештою звинувачують це в собі. Друзі, родичі і навіть колеги обурюються їх неувагою. Ми вважаємо їх занадто егоїстичними, занадто віддаленими або навіть занадто вільними.

Ми навіть можемо відвернутися від них і перетворити їх на ізгоїв. І це останнє, через що хотів би пройти Стрілець! Щоб запобігти такому розкриттю, якому сприяє Сатурн у Рибах, уникайте бути Стрільцем, який виливається в надмірність власної природи.

Тому що так, хоча важливо бути досить егоїстичним, відстороненим і вільним, ви повинні переконатися, що слово “забагато” не стоїть перед їхніми домінуючими рисами характеру. Вся справа в вимірюванні…

Водолії

Що стосується представників знаку Водолій і того, як виглядатиме їхнє повсякденне життя під впливом транзиту Сатурна в Рибах, все виглядає складно. Індивідуум, просякнутий оригінальністю, яким є Водолій, буде вести війну проти найскладнішого зі своїх супротивників, який є ніким іншим, як ним самим. Саме з цієї причини березень, мабуть, видасться йому найболючішим із усіх.

Охоплені жалем про минуле, їм може бути важко пройти шлях до того, чого вони завжди хотіли досягти. Їм може бути важко рухатися до досягнення цілей або повністю оцінити теперішній момент і моменти легкості. З їхніми мукaми не можна виключати розриву з коханою людиною, що робить повсякденне життя ще важчим.

Якщо вони не дозволять собі свободи примиритися з собою, закиди, про які вони мовчали, вилізуть назовні… Парадоксально, але ця хвороблива реакція може виявитися визвольним пусковим механізмом, який провіщає рятівне зцілення для душі та розуму.

Звісно, ​​ці болючі докори для тих, хто платить, не заслуговують на аплодисменти! Однак Водолії можуть трохи заспокоїти себе, тому що цей вибyх неминучий, тому що якщо вони занадто стримані, розум залишається позаду. На щастя, болісні епізоди поступляться місцем примиренню з людьми, причетними до їхнього болю, що трохи розрадить їхні серця.

І навіть коли їхні стосунки руйнуються, пора змиритися з собою і стати на ноги! Повільно, але вірно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page