fbpx

У березні на ці знаки Зодіаку падає невдача: ось-ось почнеться важкий період. Повний місяць у Діві та планета Меркурій у Рибах, потім в Овні, ймовірно, посіють розбрат у професійному та особистому житті

У березні на ці знаки Зодіаку падає невдача: ось-ось почнеться важкий період.

Астральне небо вирішило у березні ускладнити життя певним знакам зодіаку. Повний місяць у Діві та планета Меркурій у Рибах, потім в Овні, ймовірно, посіють розбрат у професійному та особистому житті. Їхні дні неминуче обіцяють бути важкими, напруженими та сповненими несподіваних подій… Отже, ви є частиною цього? Ось така думка астрологів.

Для деяких знаків зодіаку настає складний період. Хоча вони звикли грати за правилами, вони почуватимуться безпорадними протягом березня. Ось вони сумніваються, і їх гарний настрій, здається, потроху зникає. Через відсутність вібрацій Повного Місяця та Меркурія, які викликають деяку напругу та стикаються з усіма видами ускладнень… На щастя, цей період швидко мине, вони можуть розраховувати на прихильність зірок протягом найближчих місяців.

Для яких знаків зодіаку в березні будуть важкі часи?

Планети грають проти течії і негативно впливають на повсякденне життя певних знаків зодіаку. Тоді їм доведеться зробити крок назад, щоб мати справу з менш теплою атмосферою.

Діва

Для знака Діви місяць березень буде синонімом проблем і протистоянь. На роботі чи в сім’ї цьому знаку Землі часто буде важко відкритися іншим і поділитися своїми хорошими ідеями. В основному це було б пов’язано з неприємною поведінкою людей, які поділяють його повсякденне життя.

У березні останній стане усвідомлювати, яке уявлення про нього мають певні родичі. І це може змусити його більше замкнутися у своїй маленькій мушлі.

Ця ситуація також може вплинути на його професійні результати та зрештою призвести до фінансових труднощів. Крім того, деякі поїздки та заходи, заплановані на цей місяць, не обов’язково будуть сприяти прогресу та успіху.

Часто це призводить до затримок і прикрих невдач. У стосунках, Діва також може пережити важкі часи з деякою напруженістю зі своїм супутником життя. Одинокий, цей знак може мати шанс почати нові стосунки, якщо ви збережете контроль над своїми емоціями.

Риби

Емоційному знаку зодіаку також може не вдатися березень. Крім того, цей мрійливий знак Води може прийняти важливе рішення через гнів. Ненавмисно це може привернути негативну енергію невдачі. Його дії не обов’язково зрозуміють рідні та оточуючі.

Хоч березень місяць сприятливий до творчої діяльності, Риби не обов’язково будуть серйозно сприймати свої захоплення та цілі. Треба сказати, що повний Місяць, а також Меркурій будуть частково відповідальні за це.

Їхня енергія здатна в будь-який момент зупинити його просування і спричинити спалах суперечок і непорозумінь. Результат: Риби більше не зможуть контролювати свої емоції і ввійдуть у стан глибокої печалі та розчарування.

На щастя, цей знак Води вміє вкласти трохи іронії у свої слова, щоб зберегти гарний настрій. Це єдиний шлях, який йому залишився, щоб подолати всі важкі випробування цього місяця!

Козоріг

Цей земний знак зіткнеться з багатьма проблемами, особливо в березні. Кілька несподіваних подій можуть уповільнити його діяльність і сповільнити його проєкти.

Протягом наступних кількох днів Козоріг може познайомитися з новими людьми. Однак йому не варто сліпо довіряти новій дружбі. Деякі люди можуть мати погані наміри і не бути з ним чесними.

Козоріг також повинен уникати довільних позицій, як у коханні, так і на роботі. Це може призвести до непотрібних суперечок і напруженості.

Крім того, йому слід уникати прийняття рішень на основі почуттів або виняткових подій. Його почуття невдачі не повинно змушувати його здаватися або зменшувати свої зусилля.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page