fbpx
Події
У Харкові дитину на смерть придавило футбольними воротами

У неділю в Харкові під час гри в футбол на майданчику в модульному містечку для переселенців загинув 13-річний хлопчик, повідомив директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

“На 13-річного хлопчика під час гри в футбол впали ворота. Дитина померла”, – повідомив Сидоренко.

За його словами, ворота були не закріплені.

“Мабуть, це передбачено конструкцією поля. Другі ворота теж були не закріплені. Цей майданчик робила київська фірма, яка виграла тендер у німців “, – сказав Сидоренко.

Він також повідомив, що міськрада візьме на себе витрати, пов’язані з похоронами дитини.

У відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області повідомили, що інформація про подію внесена до Єдиного журнал обліку правопорушень.

“Найближчим часом слідчий внесе відомості в ЄРДР”, – сказали у відділі комунікацій.

Як повідомлялося, 22 січня 2015р. в Харкові відбулося офіційне відкриття першого транзитного модульного містечка для переселенців, побудованого на кошти, виділені урядом Німеччини.

На момент відкриття в будиночки заселилися близько 80 осіб. Всього в ньому повинні були оселитися 383 людини, в тому числі 203 дитини.

Проект з надання тимчасового житла жителям Донецької та Луганської областей в зимовий період реалізується на кошти, виділені урядом Німеччини Німецькому товариству міжнародного співробітництва.

Читайте також: «ВТОМИЛИСЯ» МОСТИ, ТРАСИ І ТРОТУАРИ: ПОНАД 95% УКРАЇНСЬКИХ МАГІСТРАЛЕЙ ПОТРЕБУЮТЬ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ

Джерело.

facebook