fbpx
життєві історії
У Карини з колишнім чоловіком була домовленість відразу після розлучення, що аліменти він їй платити не буде. Свою частину квартири відписує сину, оплачує йому репетитора, секцію, потреби школи. А їй ще мало!

У Карини з колишнім чоловіком була домовленість відразу після розлучення, що аліменти він їй платити не буде.

Замість цього квартиру не заберн, свою частину відписує сину, оплачує йому репетитора, секцію, потреби школи.

Колишній забирає дитину майже кожні вихідні, на канікули куди-небудь обов’язково їде з ним. Крім цього після вихідних дитина приїжджає з обновками: то куртка, то кросівки, то джинси нові.

На день народження теж завжди дарує дорогі подарунки: планшет, телефон, велосипед. Ще колишній щотижня привозить великий пакет з продуктами: м’ясо, риба, молочка, крупи, фрукти.

«Але грошей не дає ні копійки. Мене це не влаштовує”. Деякі подруги кажуть, що Карині треба на аліменти подавати обов’язково, так вона зможе сама купувати те, що потрібно.

Карина згодна і збирається подавати. Чоловік сказав, що якщо аліменти, то тоді нічого більше. А офіційна зарплата у неї невелика, тому Карина отримувати буде мало.

Карина вирішила ще подумати трохи, але скоріше за все, вибере гроші, тому що ось подруги радять…

Знаючи Карину, я не здивована, що чоловік не хоче їй давати гроші. Тому що вона може спустити все за 3 дні, роблячи абсолютно непотрібні покупки або купуючи дорогі делікатесів, а потім сама дивується, куди ж гроші поділися.

Карина не знає, як вчинити, але знає точно, що такий стан речей її не влаштовує. А раптом колишній одружується і ще дітей заведе, тоді взагалі перестане допомагати.

«Ось коли одружеться і перестане допомагати, – каже Карині мама, – тоді і подаси на аліменти. Це завжди можна зробити».

Але маму дівчина слухати не хоче, подруги адже куди розумніші.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook