fbpx
Україна
У Києві частково розблокували сервіси Яндекса

У Києві відразу кілька великих українських провайдерів розблокували сервіси Яндекса, пише Країна з посиланням на жителів різних районів столиці.

Повідомляється, що стали доступними Яндекс.Новини, Яндекс.Пробки, Яндекс.Транспорт, Яндекс.Таксі, а також Яндекс.Почта. Але ці сервіси працюють тільки в доменній зоні ua.

У той же час жителі Одеси повідомляють, що в мережі місцевого провайдера Тенет ці сервіси також знову доступні.

У свою чергу користувачі найбільшого українського провайдера Воля заявляють, що доступ до сервісів Яндекса так і не відновлено.

При цьому не працює частина інших сервісів Яндекса. Наприклад, сервіс авіаквитків, афіша і КиноПоиск. Також не завантажуються сервіси через мобільний інтернет українських стільникових операторів.

Читайте також: ЯК ТРИ ДІВЧИНИ В ІРПЕНІ ВТІЛИЛИ МРІЮ ДИТИНСТВА І ВРЯТУВАЛИ СОТНІ ТВАРИН

На даний момент ще немає офіційного пояснення цьому феномену. Деякі користувачі пишуть, що причина зовсім не тому, що їх розблокували провайдери, а в діях Яндекса.

“Яндекс просто змінив адреси серверів, до яких зверталися їхні сервіси, про що і повідомили в своїх оновленнях вони побудували обхідні шляхи через транзитні сервери Яндекса, які з його адресою не збігаються”, – зазначив один з користувачів.

Відзначимо, що вчора Яндекс оголосив про закриття офісів в Україні.

Джерело.