fbpx
Breaking News
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!
Україна
У Києві виросли тариф на воду: скільки доведеться платити мешканцям

З 12 травня в столиці, згідно з постановою НКРЕКУ, збільшилися тарифи на холодну воду. Якщо раніше мешканці столиці платили 13,77 грн за 1 куб. м., то тепер – 15,79 грн. В “Київводоканалі” кажуть, що збільшення склало трохи менше 15%.

“Було необхідне коригування окремих складових тарифу, пов’язаних з подорожчанням реагентів, які використовуються в очищенні води (як тієї, яка подається в мережу, так і в каналізаційні стоки). Також істотно знизилися обсяги споживання води в зв’язку з масовою установкою лічильників.

Кількість води, що продається зменшується, а витрати залишаються ті ж, це теж позначається на тарифі. Ще один фактор – необхідність проведення ремонтних робіт, заміни обладнання – те, що входить в тариф, як інвестиційна складова. І, звичайно ж, збільшення заробітної плати. Середня зарплата в області промисловості вже перевалила за 10 тис. грн. У нас була 6 400.

Потрібно було підвищити заробітну плату, щоб не було відтоку фахівців, щоб люди не йшли на інші підприємства, де праця оплачується вище. З іншого боку відбулося здешевлення електричної енергії в першому кварталі 2017 року, тому теж підлягало коригуванню, але в сторону зменшення”, – пояснив гендиректор “Київводоканалу” Дмитро Новицький.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ В РІЧЦІ ЗНАЙШЛИ ВТОПЛЕНЕ АВТО З УВІМКНЕНИМИ ФАРАМИ

За його словами, в цілому збільшення тарифу склало трохи менше 15%.

“При цьому в системі комплексу платежів за ЖКП “Київводоканал” займає останнє місце. Наш платіж в загальному платежі за комуналку – це близько 5-7% в залежності від площі квартири. На другому місці – оплата за газ, потім йде прибудинкова територія, і найбільше – теплова і електроенергія”, – говорить він.

Джерело.

Related Post

facebook