fbpx
гороскоп
У когось цього тижня просто гаманці тріщатимуть, а комусь хоч стій з простягнутою рукою – так не щаститиме з грошами! Фінансовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 вересня: астрологи дають слушні поради, як отримати величезні гроші деяким знакам Зодіаку. А ось цей знак гроші буде не отримувати, а витрачати!

Фінансовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 вересня: астрологи дають слушні поради, як отримати величезні гроші майже всім знакам Зодіаку.

Овен

На Овнів чекає перспективний і дуже вдалий у фінансовому плані тиждень. Єдине застереження астрологів – правильно обрати оточення. Овнам може завдати шкоди спілкування з негативними людьми – це сприятиме втраті впевненості та оптимізму, а також грошей.

Отже, тобі не варто витрачати такий сприятливий період на тих, хто пророкує невдачу в матеріальній сфері.

На тижні 12-18 вересня Овнам корисно робити покупки для дому і купувати новий одяг: такі придбання виправдають себе і порадують.

Телець

Тельцям зірки пророкують щедрі можливості. Представники знаку виявляться перспективними, а їхні ідеї вигідними, якщо знати, як реалізувати свій потенціал.

Наплив позитивних емоцій чекає на Тельців, але відбудеться, ймовірно, ближче до кінця тижня, говорять астрологи. На вас чекає творчий прогрес. Поки вплив ретро-Меркурія сильний, краще не давати і не брати гроші в борг.

В найближчі 7 днів вам дуже важливо пам’ятати про магію правильних думок, адже те, про що ми з вами думаємо, завжди стає реальністю.

НЕ забувайте: гроші люблять впевнених у собі людей, тож Тельцям треба попрацювати над самооцінкою, або не допустити її зниження!

Близнюки

У період з 12 по 18 вересня астрологи радять цим людям уважно поставитися до нових пропозицій, пов’язаних з кар’єрою та бізнесом.

Критичний погляд на речі допоможе тобі реально і детально розібратися у ситуації, відзначити недоліки та знизити ризики невдач, обману.

Не рекомендується цього тижня робота, яка потребує підвищених фізичних ресурсів. Друга половина тижня буде сприятливою для придбань та інвестицій.

Рак

А ось цей знак гроші буде не отримувати, а витрачати! Але Ракам вдасться витратити гроші з користю. Цього тижня рідні люди точно зможуть дати вам корисні рекомендації від щирого серця – дослухайтеся до них.

У ці дні не намагайтеся відповідати очікуванням та вимогам оточуючих, щоб досягти успіху. Навпаки, важливо бути собою та гнути свою лінію, відстоювати свою точку зору. Астрологи радять Ракам не боятися претендувати на те, що належить їм по праву – удача на вашій сторроні.

Лев

Найбільш сприятливі у фінансовому плані дні тижня для Лева – п’ятниця та неділя. Левам представиться реальний шанс підвищити свої доходи та покращити відносини у колективі.

У ці вдалі дні важлива будь-яка дрібниця та кожна ідея. В період з 12 по 18 вересня Леви зможуть сформувати “фінансовий фундамент” на майбутнє, вирішити якісь дуже важливі питання та знайти вирішення фінансових проблем.

Все, що зараз тобі потрібно від життя, – це просто дотримуватися законів процвітання і робити те, що подобається. Гроші люблять тих, хто щасливий та знає, куди прямує і до чого прагне. Чітко уявіть свої цілі – і Всесвіт допоможе їх досягти.

Діва

Можна позаздрити по-доброму: Дів чекає вельми перспективний тиждень у всіх площинах, проте слід бути акуратнішими з витратами та уважнішими з грошима. Чим більше Діви концентруватимуться на успіху, тим швидше до нього прийдуть, адже тиждень досить спокійний.

Цей час у Дів позначено ретро-Меркурієм, але його вплив зійде нанівець у п’ятницю. Це означає, що в будні важливо витрачати кошти лише на найнеобхідніше.

Щоб навчитися протистояти неприємностям, потрібно знайти силу всередині себе. Водночас астрологи радять Дівам згадати про приємних людей, які дарують впевненість та оптимізм. Спілкування піде на користь!

Терези

Терезам, які повірили в себе і свої навички, вдасться істотно підвищити свої доходи. Астрологи радять критично дивитися на те, що відбувається, і не приймати поспішних рішень, пов’язаних з роботою та грошима.

Небезпечно в цейперіод зловживання службовими повноваженнями та відмовлятися виконувати свої обов’язки, обіцянки. У такому разі можна чекати неминучих негативних наслідків у вигляді збитків, конфліктів.

Терезам небажані великі покупки та нові проекти – утримайтеся від них цього тижня.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи наполегливо радять цього тижня займатися завершенням того, що було розпочато раніше. Щойно боргів за проектами не залишиться, можна буде починати щось нове.

Цей тиждень добре підходить для пошуку нової роботи. Виконати бажання та мрії Скорпіонам допоможе віра в себе і так званий сувій бажань.

Розпоряджатися грошима краще якомога обережніше, особливо якщо йдеться не про свої, а про чужі кошти.

У п’ятницю та неділю Скорпіонів чекає прибуток. Досягти бажаного допоможе ділова активність.

Стрілець

Аби залучити гроші та удачу, Стрільцям на тижні 12-18 вересня достатньо простої сили думки. Цим людям треба перестати думати про те, що станеться у разі провалу. Саме такі думки і будуть зайвими.

Астрологи радять Стрільцям тимчасово знизити свої амбіції, приділивши увагу тим аспектам роботи і бізнесу, які потребують коригування чи реорганізації.

Зорі на вашому боці, але виявляти ініціативу у фінансовій та діловій сфері поки що не варто: це навряд принесе успіх цього тижня. Краще в цей період зробити ставку на стабільність і обачність.

Козеріг

Цього тижня позичати гроші або брати позики астрологи радять Козерогам лише дрібними сумами, щоб не залишитись без засобів на існування у непередбаченій ситуації.

У вихідні дні приємні бонуси потішать Скорпіонів. Вони отримають максимум, але тільки якщо відзначаться протягом робочого тижня гарною продуктивністю.

Для того, щоб робочий процес та залучення коштів були максимально ефективними, Козерогам знадобиться більше працювати – інакше не чекайте зростання доходів.

Вам буде потрібна енергія, черпати яку можна з корисних продуктів, які піднімають настрій.

Водолій

Саме цього тижня Водолії можуть серйозно змінити своє життя, особливо у сфері фінансів.

Астрологи попереджають цей знак про те, що надмірна ініціативність зайва, проте Водолії можуть таємно впливати на розвиток подій та на свій дохід, використовуючи свою чарівність, харизму та вміння розбиратися в людях.

Найголовніше – позбутися будь-яких зачатків заздрості, оскільки вона нівелює успіх. Астрологи рекомендують Водоліям не піддаватися спокусам, а також виявляти сильні сторони свого характеру.

Небажані ці 7 днів будь-які великі придбання, марнотратство, а також помста, непривітність.

Риби

Цього тижня Рибам не вдасться перемагати на одному лише ентузіазмі, як вони звикли. Астрологи радять обрати замість емоцій рішучисть і дисципліні.

У період ретро-Меркурія вам рекомендується виявляти старанність. У відповідальний момент ці якості допоможуть Рибам не прогаяти можливостей і не дозволити конкурентам здобути над ними перемогу.

Зміни у фінансовому плані в позитивний бік можливі. Щоб доходи перевищили витрати, Рибам важливо правильно витрачати гроші та припинити програмувати себе на бідність шкідливими установками.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.