fbpx
Події
У Київській області підприємця катували розпеченою праскою

Поліція розглядає кілька версій. Але всі вони пов’язані з бізнесом потерпілого.

Розжареною праскою катували, били і різали. У Кагарлику Київської області невідомі в масках напали на підприємця та його дружину. У подружжя вимагали гроші.

Ця вулиця в місті Кагарлик – небагатолюдна, тут багато недобудованих будинків. Ніхто з сусідів і не почув, як у двоповерховий цегляний будинок увірвалися люди в масках. Зв’язали господарів і почали прикладати до їхніх тіл розпечену праску.

Катували місцевого підприємця Миколу Гриценка з дружиною, вимагали грошей. “Событиям” вдалося поспілкуватися з бізнесменом, якого відпустили з лікарні на день – на похорон матері. У чоловіка важкі опіки, розбите обличчя і черепно-мозкова травма.

Напевно, професіонали, у них захист був. Я в упор стріляв з травмата – і нічого не допомогло, почали і праску, й пакети на голову. Праскою добре. Я кажу – хлопці, я не ворог здоров’ю, я б віддав, якби щось було”, – розповів Микола Гриценко, потерпілий.

Подружжя віддали нападникам 2 тисячі гривень та 300 доларів. З жінки зняли золоті сережки. Коли нападники пішли, вона змогла зв’язатися з родичами. Ті викликали і поліцію, і “швидку”.

“Був побитий дуже сильно, обличчя, грубо кажучи, зробили квадрат, були опіки праскою сідниць, задньої поверхні стегон і спини між лопатками. Мочка правого вуха була зрізана, око ліве повністю запливло”, – сказав Анатолій Виговський, завідувач відділенням хірургії Кагарлицької районної лікарні.

Сім’ю бізнесмена Гриценка в Кагарлику знають – він торгує будівельними матеріалами. Але що могло стати причиною жорстокого нападу – місцеві жителі сказати не можуть.

Поліція розглядає кілька версій. Але всі вони пов’язані з бізнесом потерпілого.

“Ми перевіряємо всі версії, мається на увазі його підприємницька діяльність, може, він комусь десь міг заборгувати, або де провів дуже вдалу бізнес-операцію і внаслідок цього отримав певну суму грошей”, – зазначив Микола Жуквич, речник Міністерства внутрішніх справ у Київській області.

Знайти зловмисників вимагає і місцева організація ветеранів АТО. Микола Гриценко часто передає бійцям обмундирування і одяг.

“Ми зверталися до начальника міліції, він сказав – ми все знаємо, ми здогадуємося, хто це. Так чого ж ви нічого не робите? – Ми просто боїмося, що все це тихо заспокоїться”, – сказав Павло, учасник спільноти ветеранів АТО.

Щоб слідство не затягували, ветерани збираються влаштовувати акції протесту. Нападників у масках розшукують.

Читайте також: Хворий на рак боєць АТО малює дивовижні ікони на благодійність (відео)

Джерело

facebook