fbpx
гороскоп
У магічну дату 11.11.2022 у цих знаків Зодіаку буде дуже поганий день: доля не робить їм подарунок!

8 листопада — остання велика місячна подія року: інтенсивний повний місяць у знаку Тельця, що супроводжується повним місячним затемненням. Це явище підкреслює дисбаланс особистих цінностей! З 9 листопада Місяць покидає знак Тельця і ​​до 11 листопада розміщується в зростаючому-спадному положенні в знаку Близнюків. У цей період змінюється настрій і виникають сумніви. Ось знаки зодіаку, для яких доля підготувала невдалий день.

Коли Сонце в Скорпіоні зустрінеться з Сатурном, планетою дисципліни та карми, ви, ймовірно, відчуєте провину за нездатність досягти цілей, які поставили перед собою. Однак не дозволяйте цьому почуттю заважати вам докласти зусиль і знову спробувати удачу.

Для яких 3 знаків зодіаку доля приготувала поганий день 11 листопада?

11 листопада Місяць перебуватиме в спадаючому-зростаючому положенні в безтурботному знаку Близнюків, у цей день вам буде важко зосередитися, що спричинить затримки та проблеми з плануванням. Крім того, було б краще зробити крок назад і спробувати зрозуміти свої емоції, перш ніж висловлюватися.

Коли Місяць зростає в Близнюках, це не найкращий час для прийняття серйозних рішень, а коли він убуває в цьому Повітряному знаку, це час емоційної нестабільності та певної напруги з оточуючими.

Телець

Зустріч Сонця і Сатурна 11 листопада може стати причиною кризи у ваших стосунках, що може зробити їх досить вразливими. Але якщо ви придивитеся ближче, то зможете помітити джерело проблем і усунути їх.

Тож не здавайтесь і знайте, що завжди, коли ви збираєтесь здаватися, ви найближче до фінішу. Уродженці знаку Телець, не поспішайте з висновками, наберіться терпіння, адже всі ваші турботи незабаром вирішаться.

Лев

Цей день 11 листопада буде досить неврівноваженим у професійному плані, а також у плані ваших обов’язків щодо сім’ї. Оскільки всі ці події відбуваються одночасно, ви, безсумнівно, будете під тиском. Тоді ви задумаєтесь, чи справді ви готові піти на певні компроміси, щоб ваші стосунки працювали, а ваша половинка почувалася добре.

Якщо відповідь “ні”, не знущайтеся і не тисніть на себе більше. Якщо вас щось турбує, просто поговоріть про це, щоб прояснити речі, але якщо нічого не виходить, це нормально. Зрештою, немає сенсу стресувати лише один день, чи не так? Дорогі друзі Леви, почекайте, як розвиватимуться події, щоб бути абсолютно впевненим у своїх рішеннях.

Водолій

Шановні уродженці стихії Повітря, 11 листопада Сонце врешті-решт зіткнеться з Сатурном, планетою усвідомлення, що може змусити вас критично ставитися до себе та бути уважними до того, як до вас ставляться люди. Пам’ятайте одну важливу річ: ніколи не сприймайте це особисто, тому що те, як хтось ставиться до вас, завжди свідчить про його власне сприйняття себе.

Однак, навіть якщо вам здається, що все йде погано, намагайтеся все одно зберігати позитивні думки, адже саме це дозволить вам змінитися на краще.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page