fbpx

У мене багата зовиця, у них з чоловіком зовсім не той простий рівень життя, яким живемо ми. І ось моєму чоловіку зателефонувала Раїса і запросила нас на весілля її сина. Підемо по кредит, а що робити? Подарували Раї ту суму грошей, яку могли собі дозволити. Але після свята Раїса розповіла всім рідним, скільки ми подарували, посміялася. Але я вирішила інакше

У мене багата зовиця, у них з чоловіком зовсім не той простий рівень життя, яким живемо ми. І ось моєму чоловіку зателефонувала сестра і запросила нас на весілля її сина.

Я дуже здивувалася цьому, бо останні кілька років ми з сім’єю Раїси практично не спілкуємось. Загалом нам завжди було складно порозумітися, бо ми з Раїсою ніби з різних світів.

Вона живе, ніколи й ні в чому не відмовляючи собі. Разом із чоловіком та сином їздить відпочивати за кордон двічі на рік, ну а тепер в Карпати, щомісяця ходить у салони краси та одягається у найдорожчих бутиках столиці.

Вони мають свій приватний заміський будинок, дві машини і квартиру, яку вони купили своєму сину Микиті, коли той був ще маленьким. Житло здавали в оренду, а тепер, коли він одружується, повністю передадуть в його особисте користування. Ось як буває, коли виходиш заміж за успішного бізнесмена.

Я ніколи не заздрила Раї, бо мене й моє життя влаштовує. Так, ми не можемо дозволити собі половини того, що вони. Але це не означає, що ми нещасні. Сама я працюю в школі, а мій чоловік водій маршрутки. А влітку ми з доньками їздимо відпочивати на дачу до моїх батьків.

З сестрою чоловіка ми трохи побили горщики ще через її день народження. Кілька років тому вона відзначала свій ювілей у дорогому ресторані, куди покликала всю рідню, колег, друзів та знайомих. Розмах був немислимий!

А для нас це був важкий період, тому що я нещодавно народила другу дочку. Ми на всьому заощаджували та подарували Раї ту суму грошей, яку могли собі дозволити.

Але після свята Раїса розповіла всім рідним, скільки ми подарували, посміялася. А потім виявилося, що їй ще й сукня не сподобалася, в якій я прийшла до ресторану. Мовляв, соромно в такому навіть у магазин вийти, не те що до дорогого закладу.

Тоді на емоціях я висловила Раї все, що думаю про неї. І з того часу ми не спілкувалися. А тепер вона дзвонить та запрошує нас на черговий захід – весілля єдиного сина. Чоловік сказав, що не піде на весілля племінника. Знаю, що це знову через гроші.

Але я вирішила інакше. Ми візьмемо кредит, покладемо в конверт пристойну суму грошей, добре одягнемося і все ж таки підемо на це злощасне весілля!

Я втомилася жити, постійно обмежуючи себе у всьому. Не хочу більше думати, скільки інші подарують на весілля, і порівнювати себе з ними. Цього разу все буде інакше. Оце Раїса здивується!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page