fbpx

У мене дружина дуже ревнива, хоча важить як слон і сама себе бачить у дзеркалі. Іноді її ревнощі сягають повного абсурду. Одружені 8 років, є троє дітей, а я не можу подивитись на жінку будь-якого віку навіть мимохідь! Недавно Ольга приревнувала мене до своєї сестри! Таня гостювала у нас проїздом. «Подивися на себе в дзеркало, хіба можна любити таку жінку?»

У мене дружина дуже ревнива, хоча важить як слон і сама себе бачить у дзеркалі. Іноді її ревнощі сягають повного абсурду. Одружені 8 років, є троє дітей, а я не можу подивитись на жінку будь-якого віку навіть мимохідь, не можу поставити лайк у соцмережах своїм співробітницям, начальниці і навіть дружинам наших друзів.

Недавно Ольга приревнувала мене до своєї сестри! Таня гостювала у нас проїздом, дружина постійно ходила за нею по п’ятах, щоб її сестра не залишилася зі мною наодинці. Я й сам уникав зустрічі з нею, виходив на кухню, тільки коли дружина була там.

Родичка вирішила, що я незадоволений її приїздом і поїхала до інших родичів, само собою розповівши все батькам. Мені довелося зізнатися, чому я так поводився. Теща не повірила, ще й дружина сказала, що я все вигадав, щоб себе виправдати.

Коли ми з Олею зустрічалися, я не помічав за нею такого. Все почалося після появи першої дитини, дружина набрала вагу, переживала, постійно говорила, що вона негарна. Я її заспокоював, казав, що дитина підросте і вона матиме час на фітнес, все швидко прийде в норму.

Але вона щохвилини нила, ніби я був виною її повноти. Потім вона трохи схудла, але з другою дитиною вага повернулася. Мені не подобається товста дружина, як з такою на пляж підеш?

Наразі Оля у декретній відпустці з третьою дитиною. Сильно поповнішала, можна сказати до неподобства, але займатися собою не хоче. Натомість зводить мене ревнощами.

У мене нікого, крім неї, немає, але одного разу я не витримав і сказав: «Подивися на себе в дзеркало, хіба можна любити таку жінку?» Жалкую про це, але дружина щодня згадує мої слова. І це правда!

Розлучатися не хочу, але не знаю, як зберегти сім’ю. Пропонував найняти няню, а дружина щоб вийшла на роботу, буде серед людей, може, схудне, почне себе доглядати і заспокоїться. Але Оля категорично проти. і мені здається, що наш шлюб котиться вниз.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page