fbpx

У мене дуже банальна ситуація з мамою чоловіка, але сама їй ради дати не можу. Моя мама каже: терпи, як я свою 30 років терпіла. Але я не витримаю! Півгодини розповідає йому історії про своїх подружок, а він слухає. Таке відчуття, що син їй за чоловіка. І це типу не так складно – приділити його мамі час

У мене дуже банальна ситуація з мамою чоловіка, але сама їй ради дати не можу. Моя мама каже: терпи, як я свою 30 років терпіла. Але я не витримаю! Відчуваю, що швидше розлучуся з чоловіком, якщо це не припинеться.

Справа в тому, що хоч і живемо ми від Ольги Петрівни окремо, але в одному місті і я постійно відчуваю її присутність, вона втручається у всі наші справи, до роботи чоловіка.

Постійні запитання мами чоловіка, що він їв, а якщо захворів, то взагалі мені дзвонить по 3 рази на день. Я вже не можу.

Надзвонює і півгодини розповідає йому історії про своїх подружок тощо, а він слухає.

Мама Аркадія розлучена, тричі, розумію чому. І таке відчуття, що син їй за чоловіка.

Говорила Аркаші мільйон разів, що мене втомили її щоденні дзвінки з допитами. А він каже, що нічого не може зробити, і це не так складно – приділити його мамі час.

А у мене вже око сіпається. Не можу її ні бачити ні чути, всіляко уникаю, через це у нас конфлікти і радше буде розлучення, ніж я змирюся з таким життям.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page