fbpx
життєві історії
У мене дві дочки, але одна, старша, чесне слово, трохи «бракована»! Це ж треба було – приїхати з Італії і прийти до пʼятьох племінників з бананами! Тепер я точно вирішила, що весь будинок залишу Лесі, на Лілю в старості надіятися не прийдеться

У мене дві дочки, але одна, старша, чесне слово, трохи «бракована»! Це ж треба було – приїхати з Італії і прийти до пʼятьох племінників з бананами!

У мене дві дочки, Ліля й Леся, обидві вже дорослі. Живемо ми в райцентрі на Житомирщині. Ну як ми, в будинку живемо я, моя менша Леся і зять і пʼятеро їхніх дітей.

Я так люблю своїх онуків! Задля них живу, готую, за салом і городом доглядаю аби їм все свіженьке і домашнє було.

Звичайно, дочка й зять мені допомагають, але Леся дітками більше зайнята, а зять один у нас працює на двох роботах – а ну, таку сімʼю велику прогодувати, одягти!

Та ми не жаліємося, на все необхідне вистачає, дітки доглянуті, ситі, здорові. Леся моя – справжня жінка-мати, берегиня.

Будинок, у якому живемо – мій, від батьків лишився. Чоловік мій колись їздив на заробітки в Італію, там знайшов іншу і лишився.

У 25 років до нього поїхала старша наша дочка Ліля і теж знайшла там себе, роботу – залишилася.

Але Ліля у мене геть дивна, їй вже 41, а ні родини, ні дитини – живе пустоцвітом. Все працює та подорожує, купила квартиру в Мілані, та й нічого більше їй не треба.

Навіть грошима нам не допомагає, хоч знає, скільки у неї племінників! Ми у неї лиш раз в гостях були, коли у Лесі ще тільки двоє діток було.

Ну красиво, але нічого особливого – у нас і природа рідна гарніша, і страва наші смачніші. Море там красиве, але я річки наші більше за всі моря люблю.

Так ось, я вже не дуже молода, і вирішила, що треба заповіт залишити. Думала раніше, що на двох дочок треба, але тепер переконалася, що тільки Леся його варта.

Справа в тому, що минулої пʼятниці Ліля уперше за три роки приїхала до додому. Поселилася на тиждень в Житомирі в готелі, а до нас в суботу приїхала в гості.

Ну й от, як я вже сказала, у мене дві дочки, але одна, старша, чесне слово, трохи «бракована»! Це ж треба було – приїхати з Італії і прийти до пʼятьох племінників з бананами!

Саме так і зробила Ліля – ні одягу, ні іграшок, ні грошей – тільки банани дітям і по шоколадці мені і Лесі. І це дочка, яка має своє житло й роботу в Італії!

Тепер я точно вирішила, що весь будинок залишу Лесі, на Лілю в старості надіятися не прийдеться, а менша дочка з дітьми – ось моя справжня родина.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page