fbpx

У мене господарка й головна в родині – свекруха. Кредит Ольга Сергіївна оформила на себе, хоча більшу половину ми платимо. На моє запитання відповіла, що не збирається колись ділити квадратні метри з чужими дітьми, натякаючи на мого сина. виділила нам найменшу кімнату на трьох, та ще й без балкона, щоби навіть прання розвісити, потрібно залежати від неї. Мама чоловіка не любить, коли у нас зачинені двері

Після розлучення я залишилася з маленьким сином, заміж вдруге вийшла через три роки, сину моєму тоді вже було шість років. Свого житла немає, і довелося жити зі свекрухою, чоловік сказав, що це тимчасово, купуватимемо свою квартиру.

Кредит свекруха оформила на себе, хоча більшу половину ми платимо. На моє запитання відповіла, що не збирається колись ділити квадратні метри з чужими дітьми, натякаючи на мого сина, якого вона відразу не злюбила.

Мама чоловіка виділила нам найменшу кімнату на трьох, та ще й без балкона, щоби навіть прання розвісити, потрібно залежати від неї.

Ольга Сергіївна весь час повторює, що нам поки що не потрібна друга дитина: «Ще невідомо, як ви житимете, а я і так годую одного». Це вона знову про мою дитину, яка її, як вона сама сказала, дратує, і я навіть знаю чому. Мій син спокійний, тямущий хлопчик, любить читати, а два її рідні онуки справжні хулігани, у школі у них одні проблеми.

Хоч нам і виділили кімнату, але ми там не хазяї. Я непогано малюю і хотіла зробити розпис стін та стелі, але навіть почати ремонт свекруха не дозволяє, каже: «У себе малюватимеш на стінах, а тут я господиня».

Мама чоловіка не любить, коли у нас зачинені двері, їй здається, то ми проти неї щось замислюємо, мало не змову готуємо. Вона безцеремонно заходить до нас у кімнату, коли хоче і може переставляти всякі дрібнички, які там були й раніше, я їх не чіпаю, і витирати з них неіснуючий пил.

Чоловік тільки руками розводить, мовляв, потерпи, доки не буде своєї квартири. І я терплю, намагаюся у всьому їй догодити, а моя дитина так її просто боїться.

Ми не можемо запросити своїх друзів у гості, а про моїх батьків навіть мови не може бути. Свекруха не часто спілкується навіть із батьками свого зятя, хоча б заради доньки.

Мене насправді турбує лише той факт, що у своїй квартирі я теж не буду господинею, бо вона оформлена на свекруху і ще не зрозуміло, що їй спаде на думку. Ось таке в мене подружнє життя. Як зберегти родину і відстояти свій простір, підкажіть!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page