fbpx

У мене надто хороша свекруха. Віра Семенівна її звуть. І мій чоловік у неї – єдиний син, якому вона віддала багато часу і сил. Він для неї дитина у свої 30 років, яка самостійно зробити нічого не може, а тепер і я для неї дитятко. Я ж розумію прекрасно, що малюк обов’язково буде схожий лише на чоловіка, її синочка – я там навіть поруч стояти не буду, навіть якщо буде очевидно, що це не так. Віра Семенівна постійно втручається у наші справи, бо гадає що ми без неї ніяк. Постійно дає свої непрохані поради

У мене надто хороша свекруха. Віра Семенівна її звуть. І мій чоловік у неї – єдиний син, якому вона віддала багато часу і сил. Він для неї дитина у свої 30 років, яка самостійно зробити нічого не може, а тепер і я для неї дитятко.

Я чекаю дитинку, і всі ми з чоловіком і малятком постійно відчуваємо оцю надмірну опіку над нами Віри Семенівни. Самостійно, на її думку, ми навіть памперси купити не зможемо. Вона вже зараз дивиться все дитині: які речі краще, яка коляска зручніше. А мені це вже не особливо подобається.

Намагаюся рідше до неї ходити, щоб не хвилюватись, бо мене все це зачіпає зараз. Не знаю як я себе поводитиму, коли народиться дитина.

Я ж розумію прекрасно, що малюк обов’язково буде схожий лише на чоловіка, її синочка – я там навіть поруч стояти не буду, навіть якщо буде очевидно, що це не так.

Віра Семенівна постійно втручається у наші справи, бо гадає що ми без неї ніяк. Постійно дає свої непрохані поради. Я казала мамі чоловіка, що якщо нам щось буде треба, якась її допомога – ми обов’язково запитаємо і попросимо допомогу.

Артему така поведінка його матері також не подобається, він їй про це неодноразово говорив – але результату «0». Я зі свекрухою можу говорити на якісь важливі для мене теми, а просити поради навіть не хочу – бо це буде не об’єктивно, завжди вона буде лише на боці сина.

Відчуваю, що коли народиться малюк – між мною і мамою чоловіка станеться суперечка або конфлікт, бо я вже так налаштована, адже ці не прохані поради будуть скрізь – як купати, що одягнути, як тримати, вкладати спати, годувати і так далі.

На її думку, як я вже наголосила, ми самі зробити нічого не можемо і не вміємо, хоча ми живемо з Артемом вже 3 роки і за цей час досягли багато чого самі. Маємо нормальні роботи і власну квартиру, за яку власними силами виплачуємо кредит.

Мої батьки живут в іншому місті своїм життям і в наше не втручаються, у них своїх інтересів і турбот достатньо. Але цього не можна сказати про Віру Семенівну, на жаль. І перспективи спілкування з наю у найближчому майбутньому мене неабияк засмучують.

Як поводитись у подібних ситуаціях? Навчіть мене, будь ласка, адже цей сайт читають багато жінок старшого віку. З нетерпінням і вдячністю чекатиму ваших порад!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page