fbpx
життєві історії
У мене така ситуація склалася, що не можу розібратися сам, хоч далеко вже не маленький хлопчик. Я обіцяв дружині, що як тільки виплатимо за нову квартиру, я одразу відпишу їй свою частку, але вона не повірила і наполягла на шлюбній угоді, і це була найбільша моя помилка. Вклав у її квартиру 500 тисяч гривень, за мій рахунок у дітей басейни, індивідуальні заняття з плавання, англійська мова, футбол. З мене комуналка, походи в театри, музеї, цирки. Теща подарувала моїй дружині ділянку, а Марина, яка не витрачала грошей на сімейне життя, але працювала, зібрала певну суму плюс взяла кредит і будує собі будинок

У мене така ситуація склалася, що не можу розібратися сам, хоч далеко вже не маленький хлопчик. Тому розповім коротко свою історію і буду вдячний за поради і слушні думки.

Отже, я звичайний одружений чоловік. Живемо ми з Мариною у шлюбі вже 10 років, двоє дітей. сім років тому ми продали квартиру дружини, я додав усі свої збережені гроші та ще й взяв кредит, і мені виділили частку у новій квартирі – 1/5 частину, інакше не дали б кредит.

Я обіцяв дружині, що як тільки виплатимо за нову квартиру, я одразу відпишу їй свою частку, але вона не повірила і наполягла на шлюбній угоді, і це була найбільша моя помилка. Словом, вклав у її квартиру 500 тисяч гривень, за мій рахунок у дітей басейни, причому індивідуальні заняття з плавання, англійська мова, футбол. З мене комуналка, походи в театри, музеї, цирки.

Я не хвалюся, тут хвалитися нічим, так повинен робити нормальний чоловік і батько. Але тут настав 2020 рік, і ми взяли двокімнатну квартиру на двох, прописавши частки по 1/2 кожному. Початковий внесок зробили навпіл, але я взяв на себе іпотеку і вже три роки плачу її сам.

І ось цієї осені ми мали вже отримати ключі і переїхати в цю нову квартиру, я відклав гроші на ремонт і на переїзд, і що в результаті? Теща подарувала моїй дружині ділянку, а Марина, яка не витрачала грошей на сімейне життя, але працювала, зібрала певну суму плюс взяла кредит і будує собі будинок, говорить, що нібито для дітей.

Але я й сам хочу будувати будинок, чоловік має будувати будинок! Я свого часу просив дружину, мовляв, ділянка є, давай переїдемо, облаштуємося, внесемо хоча б один достроковий платіж в іпотеку, щоб знизити переплату, і потім разом побудуємося.

Але вона не хоче, щоб я мав юридичне право на її будинок, тому користуючись шлюбним договором кредит на будинок оформила тільки на себе. У результаті на переїзд гроші витрачаю я, на іпотеку я, на відпочинок я, на дітей я, а дружина будує будиночок для дітей.

Але діти живуть і навчаються в Києві, їздити їм з того будинку в місто буде дуже незручно. і як бути? Відчуття таке, що мене просто використовують платити кредит, за облаштування квартири, а я буду собі будиночок будувати.

Скажіть свою думку збоку. Це нормально? Та й в цілому взаємини у нас з дружиною не найкращі, часом Марина спить в іншій кімнаті місяць, а то й більше, ніби не розуміє, що це веде тільки до зради та розпаду шлюбу. Словом, мені здається, що влип я, як у рабстві. Дітей не покинеш, кредиту не позбутися. Як бути? Як краще розрулити цю ситуацію, якщо це можливо?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page