fbpx
життєві історії
У мене троє дітей, синочків, молодшому нема й місяця. А чоловік мені каже: «Я тебе більше не люблю, треба, аби ти підтвердила розлучення». Кохали ж, 10 років разом, квартиру нажили. Працював Олег вахтами у Литві

Так склалося, що сьогодні пролунали слова: «Я тебе більше не люблю, треба, аби ти підтвердила розлучення».

Ми з чоловіком Олегом 10 років разом, 8 з них в шлюбі. За цей час у нас народилося троє діток, три прекрасних синочка, молодшому немає ще й місяця. Весь час очікування третього малюка пройшов без чоловіка і його підтримки, бо Олег працює вахтами у Литві.

І ось він місяць вдома.

Перші дні було все добре, я намагалася не згадувати, що він не писав і не дзвонив тижнями, поки був на роботі. Але тут у нього в голові наче щось клацнуло, поїхав кудись у справах і пише, що він мене більше не любить, і щоб я підтвердила розлучення.

Я, звичайно, відмовилася це робити, і отримала від нього відповідь: «Тоді я піду так».

Запитала лише одне, як давно він мене вже не любить, але він не відповідає, говорить, що це вже не важливо.

Розмовляти Олег не хоче, на примирення не йде.

Як же бути? Я тільки народила, старшій дитині 8 років, середньому всього 3 рочки. Чоловік готовий залишити мене з трьома дітьми і піти, а як же ми будемо без чоловіка, без тата?

Я в глухому куті просто і не знаю, що робити. Допомоги попросити ні у кого, я сирота, з інтернату.

А вчора ще й написав колега Олега по роботі з литви, не зміх промовчати. Повідомив, що там у мого Олега інша і вона при надії. Чи боротися мені за нього, чи відпустити?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page