fbpx

У мене троє дорослих дітей, є онуки. Усі живуть окремо. Сини купили квартири, а дочка із чоловіком живе з його батьками, і дочка забирає у мене майже всю пенсію. Віддала доньці свою пенсійну картку, щоби користувалася грошима. Вона запевнила, що віддасть за місяць

У мене троє дорослих дітей, є онуки. Усі живуть окремо. Сини купили квартири, а дочка із чоловіком живе з його батьками.

Після школи Маринка не захотіла вчитися далі. Училище її не влаштовувало, хотіла університет. Сказала, що попрацює, а через рік поступить.

Рік минув, Марина вступати відмовилася, вийшла заміж. Скоро й дитину народила. Коли онукові було два роки, я запропонувала їй вивчитися, щоб мати професію. Дочка сказала, що дитину до садка не віддасть до трьох років.

Потім народився другий онук і на цьому закінчилося все. Роботу дочка не поспішала шукати, хоч діти вже підросли, а старший онук пішов до школи.

Я допомагала Марині грошима, бо вже почалися конфлікти. Свекруха дорікала моїй дочці, що вона не працює, а сидить на всьому готовому. Мені було совісно перед батьками зятя, тож і я давала дочці гроші.

Я вийшла на пенсію три роки тому. Віддала доньці свою пенсійну картку, щоби користувалася грошима. Вона запевнила, що віддасть за місяць, бо шукає роботу – давня подруга бере її до себе в офіс.

Я зраділа, але, як виявилося, рано. Працювати прибиральницею дочка не погодилася, а вона більше нічого не вміє. Хоча зарплатню запропонували нормальну.

Сини наполягають, щоб я пішла з роботи і жила на пенсію, а вони допомагатимуть. Але я не можу звільнитися і залишитись зовсім без грошей. Адже вони не знають, що мою пенсію ось уже три роки забирає Марина.

Віддавати пенсійну картку назад вона відмовляється. Каже, що гроші йдуть моїм онукам. А якщо мені шкода кількох тисяч на них, то вона не дозволить з ними бачитися.

Що робити, я не знаю. Боюся, що сини дізнаються про все і точно перестануть спілкуватися з нею, а може, й зі мною. Цього я не хочу: яка б вона не була, але вона моя дочка і я її люблю.

За всі роки я не можу нічого подарувати дітям синів, тільки дешеві іграшки. Все витрачаю на дочку. Так я опинилася у заручниках власної доброти. Напевно, я неправильно виховала Марину, щось упустила і тепер маю за це розплачуватися. Чи є вихід з ситуації – не знаю.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page