fbpx
життєві історії
У мене є близька подруга, дружимо з дитинства. Але я соромлюся Аліну! Нікуди з нею ходити не хочу, запрошувати її кудись в компанії. Бо вона дуже пухка, ну як так можна – стільки їсти? Вона може з’їсти перше, друге і ще чаєм з печивом запити. І доньку, мою похресницю, так само розгодовує у поросятко! Аліна їсть часто і всюди. До того ж, ще й облизує на людях пальці. Мені доводиться червоніти за неї, коли вона виходить на вулицю в обтягуючих лосинах, і видно всі її жирові прошарки

Алінка моя дуже пухка, і я соромлюся її. Ну як так можна – стільки їсти? Вона може з’їсти перше, друге і ще чаєм з печивом запити!

***

У мене є подруга дитинства Аліна. Гуляти ходили удвох, ділилися секрети і завжди підтримували одна одну. Після закінчення школи вирішили подати документи в один університет. І дуже були раді, коли вступили удвох, та ще й на один курс.

Звичайно, і сварки у нас були, але завжди ми мирилися. Коли подруга розходилася з хлопцями, я її підтримувала і всіляко піднімала їй настрій. Те ж саме робила і Аліна.

Через кілька років я вийшла заміж за Олега. На моєму весіллі Аліна спіймала букет, і наступного літа їй зробили пропозицію. Вони з Денисом справили скромне весілля і зняли собі квартиру. Скоро Аліна дізналася, що при надії, і відразу запропонувала мені стати хрещеною її майбутньої дитини. Я з радістю погодилася, адже інакше і бути не могло!

Поки чекала дитинку, Аліна занадто багато їла. Вона могла з’їсти перше, друге і ще чаєм з печивом запити.

І подруга, і дитина набирали вагу, спеціалісти радили Аліні дотримуватися дієти, але вона нікого не слухала.

У Аліни народилася дівчинка з вагою 4,6 кг, назвали дитину Полінкою. Все було добре, їх виписали.

Я накупила багато подарунків для Поліни і приїхала до них. Мені подобалося допомагати подрузі з малятком. Хоч і працювала я п’ять днів на тиждень, кожні вихідні все одно приїжджала в гості.

Скоро я помітила, що Аліна знову швидко набирає вагу. У неї так і залишилася звичка багато їсти. Дорікати Аліні в тому, що вона багато їсть, було не тактовно, і я намагалася змусити її більше рухатися. Коли приходила до них, пропонувала завжди погуляти з дитиною на свіжому повітрі.

Коли Аліна поривалася купити смажений пиріжок, я відмовляла її. Подруга навіть не здогадувалася, що я просто намагаюся позбавити її від зайвих кілограмів!

Але ж я не могла контролювати її постійно! Бачила її і похресницю я лише на вихідних, і через рік колись струнка і мила Аліна перетворилася в товсту тітку.

Тепер мені навіть соромно ходити з нею в людні місця, запрошувати її у якісь спільні компанії.

Аліна їсть часто і всюди. До того ж, ще й облизує на людях пальці. Мені доводиться червоніти за неї, коли вона виходить на вулицю в обтягуючих лосинах, і видно всі її жирові прошарки.  З її нинішньою вагою і відкритим одягом хочеться просто загнати жінку назад додому.

Це прикро, але я дійсно соромлюся свою подругу. Мені ніяково виходити з неї на люди. Якщо скажу прямо, що вона товста, дуже ображу. Я цього не хочу. Але й не хочу, щоб вона розгодувала у поросятко Полінку!

Як їй натякнути, щоб не їда так багато, сіла на дієту, не загодовувала бургерами дитину?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page