fbpx

У мене є два рідних брати і літній батько, якого треба доглядати. Але за волевиявленням мами будинок батьків дістається старшому брату. Ну а тепер інший брат може отримати ще й частину моєї квартири, яку я недооформила, але в ній зі мною і живе тато. Батько вже сімдесятирічний, на його утримання йде чимало грошей, бо і харчування спеціальне, і догляд. У нас з чоловіком двоє дітей-студентів, їм допомагати треба, а ми просто не витягуємо фінансово

У мене є два рідних брати і літній батько, якого треба доглядати. Але за волевиявленням мами будинок батьків дістається старшому брату. Ну а тепер інший брат може отримати ще й частину моєї квартири, яку я недооформила, але в ній зі мною і живе тато.

Тато вже сімдесятирічний, на його утримання йде чимало грошей, бо і харчування спеціальне, і догляд. У нас з чоловіком двоє дітей-студентів, їм допомагати треба, а ми просто не витягуємо фінансово.

Другий брат надавав йому раніше маленьку фінансову допомогу, але, судячи з усього, під впливом своєї матері – колишньої дружини батька – і своєї дружини, Артем забрав його пенсійну карту.

Молодший брат іноді привозить батькові найдешевший продуктовий набір, і за спиною просить тата розміняти мою квартиру, що дісталася нам від матері, а розділена вона на всіх.

Я не знаю, як спілкуватися з такою ріднею. Не підтримувати зв’язок з ними зовсім я не можу через батька, якому сама не зможу допомогти зі здоров’ям через фінансові складнощі.

З татом стає все важче, мого чоловіка це все все більше не влаштовує, а я не знаю, що робити. Відвезти батька до старшого брата в село? Так там у брата живе ще родина мого племінника, у них з невісткою троє дітей. Куди туди ще тата?

Та й він сам вже багато років не спілкується зі старшим сином, не думаю, що тату буте там добре, хоча саме в тому будинку вона з мамою прожили відносно щасливе життя.

Потім мама полинула в засвіти, а тато одружився з матір’ю молодшого брата. Але їхній шлюб не склався. Ось така у тата не легка доля.

Рада буду почути ваші думки і поради, бо зовсім заплуталася в цій ситуації.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page