fbpx

У мене є спільна з чоловіком дитина. І у нього хлопчик 6 років від дещо легковажної матері. Зі мною свекруха не спілкується. Хоча її син живе зі мною щасливо у моїй квартирі. У нас 2 машини в сім’ї та чудова донька. Не даю спілкуватися дітям, ми не в гаремі живемо, де всі діти спільні

У мене є спільна з чоловіком дитина. І у нього хлопчик 6 років від дещо легковажної матері.

Так ось, свекруха носиться з першим онуком, як зі списаною торбою. Щовихідних забирає на всі дні, поки його мати будує своє життя. Зі мною свекруха не спілкується. Хоча її син живе зі мною щасливо у моїй квартирі. У нас 2 машини в сім’ї та чудова донька.

Я ту дитину до себе не пускаю категорично. І не даю спілкуватися дітям, ми не в гаремі живемо, де всі діти спільні, і чоловік не султан.

Проти спілкування чоловіка з сином ніколи не була. Сходіть у кіно, кафе, погуляйте, але не більше, аліментів – мінімум і не на шкоду нинішній родині. Чоловік ніби й любить сина, але щовихідних його рідна мати змушує його виконувати обов’язок, щоб приїхав і побачився.

Ось виростуть діти і вирішать, треба їм спілкуватися чи ні. Так бабуся цього взагалі не розуміє, вона моєю дитиною хоче розважити дитину тій мадам, щоб вона поспілкувалася. А мене на дух не переносить.

Чоловік тільки зараз почав мамі говорити, щоб не втручалася, до цього зберігав нейтральну позицію, що мене злило неймовірно. Чужі діти є, помилки минулого є, я не виховувала і не народжувала ту дитину, і любити і приймати не зобов’язана.

Я виходила заміж без дітей. Хто зна що навіть у тому, що після нашого весілля, свекруха о 10-й вечора поїхала через все місто забрати онука до себе на вихідні. У тебе син щойно вдало одружився, приїдь додому і посиди з чоловіком, порадуйся і відмічай, так ні, обов’язково онука забирати на вихідні!

А онук виросте та забуде бабусю, у нього є бабуся та дідусь у мами. Вони однаково ріднішими будуть завжди, ніж з боку батька.

А дбати про старих батьків все одно буде син та його родина. Але свекруха цього не розуміє. У моєму випадку хоч дитина з матір’ю живе, і дай Бог їй здоров’я ще років на 12. Чоловіки люблять дітей коханої жінки. А та мати сама думала, коли народжувала, хай і розгрібає це сама. Як би це не звучало, але іноді краще не народжувати, якщо не можеш сама справитися і дати ради своїй дитині, а перекладаєш турботу про неї на колишніх свекруху й чоловіка.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page