fbpx
життєві історії
У мене є спільна з чоловіком дитина. І у нього є хлопчик 6 років від абсолютно невідповідальної матері, яка працює офіціанткою. Так ось, свекруха носиться з тим онуком, як зі списаною торбою. Щовихідні забирає на всі дні, поки його мама будує своє життя. Зі мною свекруха не спілкується. Хоча її син живе зі мною щасливо у моїй квартирі. У нас 2 машини в сім’ї та донечка-сонечко. Я ту дитину до себе не пускаю категорично

У мене є спільна з чоловіком дитина. І у нього є хлопчик 6 років від абсолютно невідповідальної матері, яка працює офіціанткою.

Так ось, свекруха носиться з тим онуком, як зі списаною торбою. Щовихідні забирає на всі дні, поки його мама будує своє життя. Зі мною свекруха не спілкується. Хоча її син живе зі мною щасливо у моїй квартирі. У нас 2 машини в сім’ї та лапочка донька.

Я ту дитину до себе не пускаю категорично. І не даю спілкуватися дітям, ми не на Сході живемо, де всі діти спільні, і чоловік мій – не султан.

Проти спілкування чоловіка з дитиною ніколи не була. Сходіть у кіно, кафе, погуляйте, але не більше, аліментів – мінімум, не на шкоду нинішній родині. Чоловік ніби й любить сина, але кожні вихідні його рідна мати змушує його виконувати обов’язок, щоб приїхав і побачився з сином.

На нашу дитину мамі чоловіка абсолютно байдуже, є улюблений онук. Колишня дружина ще і всякі капості робила на чоловіка. Втомилися по бабках ходити, підкладала дитині в кишені заговорену сіль, щоб той батькові передав.

Навіщо мені свою сім’ю наражати на якісь ризики з боку цієї жінки? Ось виростуть діти та вирішать, треба їм спілкуватися чи ні. Адже бабуся взагалі не розуміє, вона моєю дитиною хоче розважити дитину тієї мадам, щоб він поспілкувався. А мене свекруха не переносить, це відчувається дуже явно.

Чоловік тільки зараз почав мамі говорити, щоб не втручалася, до цього зберігав нейтральну позицію, що мене злило. Чужі діти є, помилки минулого є, я не виховувала і не народжувала ту дитину, і любити і приймати не зобов’язана.

Я виходила заміж без дітей. Нонсенс навіть у тому, що після нашого весілля свекруха о 10-й вечора поїхала через все місто забрати онука до себе на вихідні. У тебе син щойно вдало одружився, приїдь додому і посидь із сином і його родиною, порадуйся і відзначай, так ні, обов’язково онука забирати на вихідні. А онук виросте та забуде бабусю, у нього є бабуся та дідусь з боку мами. Вони все одно рідніші будуть завжди, ніж батька.

А дбати про старих батьків все одно буде син та його родина. Але свекруха поки що цього не розуміє.Чоловіки люблять дітей коханої жінки. А та жінка сама думала, коли народжувала, хай і розбирається сама. Як би це не звучало, але іноді краще взагалі не ставати мамою, якщо не можеш потім нести відповідальність.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.