fbpx
життєві історії
У мене є старша сестра Лідія. Їй тридцять п’ять років. Красива і успішна молода жінка. Нещодавно вийшла вдруге заміж. У 28 я народила для неї дитину. Тепер я мрію, щоб до сестри повернулася недуга, а я змогла залишити Назарчика собі

У мене є старша сестра Лідія. Їй тридцять п’ять років. Красива і успішна молода жінка. Нещодавно вийшла вдруге заміж. Але не всім відомо, що вона пережила кілька років тому: тяжке лікування. Колишній чоловік від неї відразу ж відвернувся, всі її проблеми лягли на наші плечі. Але Ліда – боєць, вона видерлась. Зараз її життю і здоров’ю нічого не загрожує. Я дуже люблю сестру, вона для мене найдорожча людина.

Мені зараз 29. Є коханий чоловік і двоє чудових діток. І все у мене було добре, але ось півтора року тому моє життя круто змінилася. Досі я не знаю, навіщо я це зробила… Але повернення назад уже немає.

Сестра після лікування ніколи не зможе сама народити. Це була ще одна причина, чому колишній чоловік покинув її. Він хотів дітей і нормальну повноцінну сім’ю. Теперішній чоловік Ліди з багатодітної сім’ї. Він теж хоче дітей. Спочатку вони обговорювали з моєю сестрою варіант усиновлення, але потім до них прийшла зовсім інша ідея.

Я не вірила своїм вухам, але Ліда попросила виносити і народити їхню дитину мене. Вона все продумала заздалегідь. Коли у неї тільки почалася хвороба, Ліда заморозила свій матеріал. Тепер їй просто треба було знайти «інкубатор», який виносить плід любові Ліди і її чоловіка.

Спочатку я була непохитно проти. Просто не уявляла, як мені потім доведеться віддавати дитину, яку я дев’ять місяців буду носити під серцем. Але мене вмовляли всі. Мама щодня дзвонила і просила мене одуматися, не руйнувати життя Ліди. Мої рідні навіть змогли вмовити мого чоловіка. Той здався і запропонував мені погодитися на благо щастя рідної людини.

Далі я пам’ятаю все, як в тумані. Після процедури я відчувала себе чудово. Моє третє очікування малюка проходило набагато легше, ніж два попередні. Наскільки мені було легко фізично, настільки ця ситуація виснажувала мене морально. Через кілька місяців у мене відбулося перше УЗД. Я попросила відвернути екран монітора, щоб навіть не бачити малюка. Зате сестра і її чоловік були в захваті! На п’ятнадцятому тижні я відчула ворушіння. Я чітко зрозуміла, що це моя дитина, яку мені доведеться віддати…

Народила я в термін прекрасного хлопчика, Назарчика. Часом у мене виникали плани втечі з малюком. Якби не мої старші діти, я б, напевно, так і вчинила. На виписці я переборола себе і навіть посміхнулася в камеру. Сестра і її чоловік просто сяяли, обіймаючи блакитний пакуночок, де лежав мій син. Годувати немовля я відмовилася. Це було вже занадто. Хоча, сестра пропонувала подібне.

Зараз я практично щодня бачу Ліду з племінником. Купаю його, обіймаю, цілую… і віддаю назад.

Ліда з родиною живе по сусідству зі мною. Раніше я сама хотіла, щоб вона була ближче, зараз же це для мене обтяжливо. Я не можу уявити, що мій син підросте і почне називати її мамою, а я для нього завжди залишуся лише тіткою…

Спробувала поділитися своїми почуттями з мамою. Але та тільки висміяла мене і сказала, що не треба було погоджуватися. Так, ось така коротка пам’ять у людей. Я таємно сподіваюся, що недуга знову прийде до моєї сестри, і я зможу забрати Назарчика собі. Такі думки лякають мене, але відвідують регулярно і я нічого не омжу з ними вдіяти.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page