fbpx
життєві історії
У мене жінка з дитиною недавно з-за кордону нарешті повернулася. Ми так скучили, що у нас зараз наче новий медовий місяць, так гарно все у стосунках – сам собі заздрю! Ну от я й вирішив кілька днів тому порадувати кожану дружину – колечко їй новеньке купити, але так, щоб вона не знала, щоб сюрприз був. Ось тільки розмір не знаю. Дочекався, поки Влада засне міцніше, дістав свою чарівну коробку з болтами-гайками і почав їй на палець гайки міряти

У мене жінка з дитиною недавно з-за кордону нарешті повернулася. Ми так скучили, що у нас зараз наче новий медовий місяць, так гарно все у стосунках – сам собі заздрю!

Ну от я й вирішив кілька днів тому порадувати кожану дружину – колечко їй новеньке купити, але так, щоб вона не знала, щоб сюрприз був. Ось тільки розмір не знаю.

Дочекався, поки Влада засне міцніше, дістав свою чарівну коробку з болтами-гайками і почав їй на палець гайки міряти, іншого способу не придумав.

Підібрав я таки гайку потрібного розміру, наступного дня поїхав купувати обручку. Зайшов до ювелірного салону, а там зал на дві секції поділено.

До мене одразу підбігає чемна дівчина: “Що бажаєте? Давайте пораджу!” – а сама ледве сміх стримує.

Я їй: “Колечко дружині хочу купити”.

Її запитання: “А який розмір треба?”.

Тут я гордо так гайку дістаю і кажу: “Такий розмір”.

У дівчинки істеричний сміх, загинаючись і плачучи від сміху, вона видавила:

“Вибачте”, – і втекла.

Ну, до такої реакції я був готовий. Пішов шукати іншу дівчину у сусідній секції. Заходжу туди, там якийсь чоловік із дівчиною спілкується, до мене спиною стоїть.

Я цій іншій дівчині говорю, мовляв, мені обручка потрібна такого розміру, – і показую їй гайку.

Тут чоловік повертається, а в руках… Болт!

Так ось, зі сльозами на очах від сміху (плакали всі троє) підібрали ми з тим чоловіком кожен необхідний кільце, щоб порадувати коханих наших. Всім добра й миру!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page