fbpx
життєві історії
У мого чоловіка Володі завжди була мрія. Ми живемо на заході України, біля гір, але  вважаю, що все ж не час було втілювати цю мрію в життя, витрачати на неї всі збереження. Ми будуємо в Карпатах другий будинок. Я дитині басейн домашній не можу купити – значні витрати. Куртку собі весною найдешевшу купила

У мого чоловіка Володі завжди була мрія. Ми живемо на заході України, біля гір, але  вважаю, що все ж не час було втілювати цю мрію в життя, витрачати на неї всі збереження.

Мій чоловік завжди мріяв про квадроцикл. Постійно сидів на сайтах і моніторив.

Минулого літа він його купив. Поїздив кілька разів і продав. Я думала, що хлопчик награвся. Але ні, він зрозумів, що йому потрібний повнопривідний, дорожчий.

Ситуація наступна. Ми будуємо ще один будиночок, щоб у той, у якому живемо зараз, приймати відпочивальників. Чекаємо на здачу будинку і робитимемо ремонт. Гроші на ремонт ми маємо. Але ремонт справа така, ніколи не знаєш, скільки грошей, зрештою, піде.

Я намагаюся економити, не на шкоду харчування звичайно і повсякденним потребам, але шуби собі не купую. Вчора до мене підходить чоловік і каже, що знайшов квадроцикл, і нам треба його купити.

На всі мої умовляння, що сума 150 000 дуже суттєва і нам скоро треба робити ремонт, Володя відповів, що в нас гроші є, а про нього завжди мріяв. Я говорю, що це не предмет першої необхідності, тим паче, часи які складні настали. Він почав говорити, що для мене це ніколи не буде предметом першої потреби.

А я дитині басейн домашній не можу купити – значні витрати. Куртку собі весною найдешевшу купила. Та й взагалі, всі думки тільки про те, скільки нам стане ремонт.

Звичайно, Володя мені на день народження подарував телефон останньої моделі, але його вартість непорівнянна з вартістю цієї іграшки.

Краще би ми родиною на відпочинок поїхали, ціни привабливі, але я зупиняла себе тим, що у нас ремонт. Та й чоловік не наполягав, тому що йому це не потрібне.

У принципі, у нас є все. Але такі витрати я вважаю невиправданою розкішшю. А ще він сказав, що йому друг дав грошей у борг, на кшталт розстрочки, тож сімейний бюджет не постраждає.

Але як не постраждає, якщо кілька місяців цьому другові треба віддавати гроші! Я взагалі слабо вірю, що друг міг дати грошей на такі пустощі. Володя каже: “Не думай про це, я сам розберуся”.

Начебто з одного боку, я мушу порадіти за чоловіка, що в нього збулася мрія. Але з іншого боку, він знав, що я проти. Він знав, що маємо ремонт скоро. А може мені теж взяти і виконувати лише свої потреби та забаганки і не зважати на його думку?

Ми планували поміняти мені машину. Але я сказала, що не потрібно, що в мене хороша машина, гроші нехай краще в ремонт нового будинку підуть. Тобто, я від своєї мрії відмовилася, мотивуючи це сімейними потребами, а він – ні. В мене просто якийсь якийсь ступор. Як вчинити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.