fbpx

У мого чоловіка є дитина від попередніх стосунків. Перешкоджати зустрічам Максима з сином я не стала, але коли Віка заявила, що розлучається з другим чоловіком, я стала хвилюватися, оскільки вона могла з легкістю повернути собі колишню любов. До того всього і свекруха завжди була на її стороні. – Вікуся те, Вікуся се. – Відчувалося, що вона її досі любить і поважає, хоча та покинула її сина заради “гаманця”. І я таки придумала план

У мого чоловіка є дитина від попередніх стосунків. Перешкоджати зустрічам Максима з сином я не стала, але коли Віка заявила, що розлучається з другим чоловіком, я стала хвилюватися, оскільки вона могла з легкістю повернути собі колишню любов. До того всього і свекруха завжди була на її стороні. – Вікуся те, Вікуся се. – Відчувалося, що вона її досі любить і поважає, хоча та покинула її сина заради “гаманця”. І я таки придумала план.

Коли я познайомилася з Максимом, він був вже розлучений. Дружина знайшла собі, на її погляд, кращий варіант. Їх син залишився жити з матір’ю. Максим ніколи не забував про сина. Було видно, як сильно він його любить. Я зустрічам не заперечувала, адже прекрасно розуміла, що хлопчику потрібний батько.

В один момент ми зрозуміли, що не можемо один без одного. Ми одружилися. Все було чудово, як і завжди. Через декілька місяців я зрозуміла, що чекаю дитинку. Та доля нам подарувала подвійне щастя. У нас народилися близнюки. Цій новині ми були неймовірно раді.

Та через деякий час, я дізналася, що колишня дружина Максима розлучилася з своїм новим чоловіком. І своєю інтуїцією я зрозуміла, що вона при зустрічах з Максимом намагається його повернути. А оскільки він провідував сина частенько, свій план вона могла реалізувати дуже швидко. А ще мене насторожувало те, що моя свекруха стала на її сторону, і була б щаслива, якби її синок повернувся жити до колишньої невістки.

Я бачу як Максим любить наших діточок, та й про сина від попереднього шлюбу він не забуває, адже й сам виріс без батька і розумів, яке це відчуття.

Але в якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території, без колишньої дружини. Так він не відчував себе винним перед дитиною.

Поступово ситуація змінилася, Максим став багато часу проводити з нами, колишня дружина зрозуміла, що минулого не повернеш. І свекруха нарешті заспокоїлися, прийняла мене, як одну-єдину невістку. Все налагодилося. А все завдяки тому, що я вчасно відчула небезпеку і змогла побудувати стіну між своєю сім’єю і колишньою дружиною свого чоловіка.

Мудрості вам, дорогі жінки! Будьте здорові та щасливі!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page