fbpx
життєві історії
У мого зятя в Україні крупний бізнес. Дочка Ірина з онуком виїхала у Литву, але допомогу там не отримує, оскільки приїхали вони на дорогій машині. Чоловік її утримує повністю, працювати вона не збирається. Але недавно я дізналася, що у зятя є інша і запитала у дочки

У мого зятя в Україні крупний бізнес. Дочка Ірина з онуком виїхала у Литву, але допомогу там не отримує, оскільки приїхали вони на дорогій машині. Чоловік її утримує повністю, працювати вона не збирається.

Але недавно я дізналася, що у зятя є інша і запитала у дочки, що вона буде робити, як жити, якщо Дмитро з нею розлучиться?

Відповідь Ірини мене просто ошелешила.

За освітою вона лінгвіст англійської мови. Багато дверей відчинені. Але користуватись своїми можливостями Іра не поспішає, 14-й рік сидить у декреті, як сама каже. Чому жінки працюють, коли шлюб міцний і чоловік заробляє достатньо, їй не зрозуміло.

А воно он як повернулося…

Днями по телефону я запитала у дочки, що вона буде робити, якщо її шлюб розпадеться?

Та вона відповіла, що її Дмитро найкращий, її тривалий декрет лиш підтримує.

Сказала, що, мовляв, вимагає у чоловіка щомісяця більше грошей, ніж їй треба, що  унеї мають бути окремі заощадження й гроші – чисто на себе та свої забаганки і на форс-мажорний випадок.

Я навіть не знаю, як бути. Чи розповісти дочці про те, що в україні Дмитро не гає час і не тужить за нею? Втручатися мені у це все чи сидіти тихо й спостерігати?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.