fbpx

У моїх батьків чудовий сад біля будинку. Його в багато років плекає мама, але й тато не байдужий – це їхнє спільне захоплення, вони разом його посадили й викохали. Чого там тільки немає! Цей сад – наш сімейний рай, ми всі обожнюємо збиратися у тата й мами в саду, святкувати в альтанці родинні події, річниці, свята. Але тепер я не знаю, що робити і що буде далі. Хто вона, ця садівниця??? Чи казати про неї мамі, яка зараз в Карпатах в санаторії? Пані біля півоній явно була стривожена зустріччю, а тато спробував пояснити ситуацію

У моїх батьків чудовий сад біля будинку. Його в багато років плекає мама, але й тато не байдужий – це їхнє спільне захоплення, вони разом його посадили й викохали. Чого там тільки немає!

Цей сад – наш сімейний рай, ми всі обожнюємо збиратися у тата й мами в саду, святкувати в альтанці родинні події, річниці, свята.

Але тепер я не знаю, що робити і що буде далі. Хто вона, ця садівниця??? Чи казати про неї мамі, яка зараз в Карпатах в санаторії?

Днями я приїхала у гості до батька в село. І несподівано у дворі, поруч з півоніями трояндами своєї мами, побачила чужу жінку. Пані біля півоній явно була стривожена зустріччю, а тато спробував пояснити ситуацію.

Він познайомив мене з цією пані Тетяною, яка люб’язно зголосилася доглянути квіти мами поки її немає. Мама поїхала аж на місяць в Карпати – спочатку в санаторій, а потім до своєї рідні в гості.

Мама попросила мене наглядати за батьком, але до квітів я хисту та й часу не маю, бо працюю, двоє дітей. А у мами різновидів квітів ну дуже багато.

Перші два тижні я часто приїжджала до батька: готувала йому, прибирала в будинку. Але в якийсь момент помітила, що він і сам добре справляється. І зраділа, що часто не прийдеться кататися в село.

Але тепер у мене відкрилися очі і я зрозуміла, що схоже, це саме Тетяна допомагає татові наводити вдома лад і готувати їжу, слідкувати за садом і огородом.

І я тепер не знаю, як себе поводити. Чоловік мені порадив не втручатися у стосунки батьків. По-перше, жодних підтверджень, крім здогадок, у мене немає. По-друге, розповісти про все мамі – це по суті поставити зруйнувати багаторічний шлюб моїх батьків.

Можливо, дійсно краще зачекати, хай самі розбираються? Як би ви вчинили на моєму місці? Дуже сподіваюся на ваші поради і думки, всім вдячна за увагу!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page