fbpx

У моїй сім’ї сталося те, що дуже похитнуло моє уявлення про ідеальні стосунки. Адже виявилося, що найбільше кохання в житті мого дорогого дідуся – не бабуся, а стороння жінка. І ці почуття не вщухали протягом усіх 50 років шлюбу. І він пішов після золотого весілля

У моїй сім’ї сталося те, що дуже похитнуло моє уявлення про ідеальні стосунки. Адже виявилося, що найбільше кохання в житті мого дорогого дідуся – не бабуся, а стороння жінка. І ці почуття не вщухали протягом усіх 50 років шлюбу.

Здавалося, тільки того місяця бабуся та дідусь відзначали золоте весілля. 50 років спільного життя! Не кожна пара здатна стільки протриматися. Мої батьки були прикладом. Їхній шлюб тривав лише 10 років, і в результаті мені довелося зустрічатися з батьком лише у вихідні. Інша справа бабуся і дідусь – уособлення стабільності та справжній маяк у сум’ятному світі взаємин.

“Якщо я і вийду заміж, то тільки з тим, з ким у мене будуть такі самі стосунки”, – одного разу вирішила я собі.

І з того часу шукала ідеального партнера. Однак зараз я вже не впевнена у своїй установці. Адже головний життєвий приклад зруйнувався на очах. І нічого не можна було вдіяти.

мій дідусь пішов від дружини, моєї бабусі, через два дні після святкування золотого весілля. Це було потрясінням не лише для бабусі, а й для всієї рідні. Бо ніщо не віщувало такої поведінки. Але, як виявилося, не все було так весело і добре, як всі ми думали.

Я намагалася помирити бабусю з дідусем, але обидва були проти. Дідусь не хотів повертатися до цього шлюбу, а бабуся не хотіла утримувати його силою. Згодом я дізналася історію, яка повністю перевернула моє уявлення про ідеальний шлюб.

Справа в тому, що бабуся не була першою та єдиною коханою мого дідуся. До знайомства з нею у дідуся була дівчина Олена. Саме з нею він і хотів одружитися. Але так сталося, що її батьки переїхали в іншу область, а дочку забрали із собою. Адреси вони не залишили, телефони були далеко не у всіх. Тому дідусеві залишалося лише гадати, де і як живе його кохана.

А за рік у їхньому містечку з’явилася Галина, моя бабуся. Весела та господарська дівчина, яка закохалася у дідуся Вадима. Та й він уже не був проти зустріти супутницю життя. Отак, прийнявши свою долю, дідусь і одружився з бабусею.

Це був успішний шлюб з погляду стабільності. Але палкого кохання між подружжям ніколи не було. Може саме тому вони стільки разом протрималися. Все змінилося, коли на теренах соцмереж дідусь випадково знайшов Олену. Вони почали листуватися, і тоді дідусь зрозумів, що хоче провести свої останні роки лише з цією жінкою.

Як потім  зізнався мені дідусь, він хотів піти ще раніше, але вже вирішив «дограти цю платівку до її золотого фіналу». Тепер він нічого не може з собою вдіяти. Він чекав багато років цього возз’єднання з любов’ю всього свого життя.

Нині дідусь Вадим живе у Олени. Іноді він дзвонить до бабусі, щоб дізнатися про її самопочуття. Бабуся на подив виявила неабияку мужність і спокійно сприйняла рішення чоловіка. Наче вона знала, що колись це станеться. Все-таки вона має дітей і онуків, які підтримують її всіма силами.

Я познайомилася з Оленою. Це мила жінка, якій так і не пощастило збудувати свою родину. І якби не випадкова зустріч у з дідусем, вона б так і залишилася самотньою.

Так я змушена була визнати, що не все золото, що блищить. Але в той же час я отримала можливість побачити історію ідеального шлюбу під зовсім іншим кутом. І ще я перейнялася великою повагою до бабусі та дідуся. Адже вони трималися разом не так заради один одного, як заради всієї родини. Ось так по-різному буває в житті.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page