fbpx
життєві історії
У нас дуже часто в будинку гості, причому це рідня чоловіка, його мама, тітка, а найголовніше сестра і маленька дитина постійно перебувають у нас

Все більше і більше мені нагадує наша комунальна квартира.

У нас дуже часто в будинку гості, причому це рідня чоловіка, його мама, тітка, а найголовніше сестра і маленька дитина постійно перебувають у нас.

Вони можуть навіть у вихідний прийти раніше, щоб як вони кажуть «на спілкуватися», а мене вже, вибачте, вивертає від цього спілкування, я не можу побудувати свої плани через гостей…

Але перевершила всіх за нахабством сестра чоловіка… вона може без попередження прийти пізно ввечері, залишити нам маленьку дитину.

А сама, оскільки не заміжня, йде на побачення, може також без запрошення прийти і рано-вранці і в будні і вихідні, а ще, в порядку речей у неї взяти грошей у борг і не віддати.

Читайте також: Я зустрічалася зі своїм чоловіком ще зі шкільної родини. Ми завжди були разом – вступили до інституту, потім улаштувалися працювати в одну фірму. Але після трьох років почалися неприємності

Вона ніде не працює і чомусь вважає, що її брат, він же мій чоловік, зобов’язаний їй усім.

Ми не раз розмовляли з нею ввічливо і акуратно, натякаючи, що вона доросла дама і повинна сама брати відповідальність за себе, що ми завжди їй раді, але не 24 години на добу, на що вона розуміє киває головою, але продовжує також поводитися. .

Розумію, що мене переповнює обурення від неправильності ситуації, але з іншого боку, є великі сумніви, чи може я надто критична до неї?

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page