fbpx
життєві історії
У нас на кухні якраз ремонт, тому їдемо зустрічати Новий рік до чоловікових батьків, вони самі нас запросили. Але я поставила свекрусі умову: ніяких «Олів’є», «Шуб» і «Крабових» на столі! Ніяких пюре і ковбаси! Ми на здоровому харчуванні і не треба мені чоловіка і дитину цим сміттям зваблювати. Лише канапки з ікрою і рибкою, сир дорогий, шампанське і соки. Все! Цього досить, щоб гарно відсвяткувати і не обжертися

У нас на кухні якраз ремонт, тому їдемо зустрічати Новий рік до чоловікових батьків, вони самі нас запросили. Але я поставила свекрусі умову: ніяких «Олів’є», «Шуб» і «Крабових» на столі! Ніяких пюре і ковбаси! Ми на здоровому харчуванні і не треба мені чоловіка і дитину цим сміттям зваблювати. Лише канапки з ікрою і рибкою, сир дорогий, шампанське і соки. Все! Цього досить, щоб гарно відсвяткувати і не обжертися.

Ми весь цей рік робили в квартирі ремонт. По черзі у всіх кімнатах. Місяць тому черга якраз до кухні дійшла, думали, що до Нового року встигнемо, але, як це часто буває, розраховували на одне, а маємо по факту інше – не встигли трішки.

Тому й запросили нас до себе Новий рік зустрічати свекри. Чоловік дуже зрадів запрошенню. Я й сама не проти: у свекрів свій чималенький приватний будинок, місця всім вистачає. Ще й, мабуть, чоловікова сестра з нами буде, вона ще не заміжня, говорила, що наче цього річ не піде зі своєю звичною компанією, а буде дома.

Але я погодилася з однією умовою, і прямо заявила про це свекрусі. А вона ще й образилася, бачте!

Справа в тому, що я і сама дотримуюся, і чоловіка «підсадила» на здоровий спосіб життя і правильне харчування, дитині також нічого шкідливого не даємо: ні цукру, ні оброблених продуктів, ковбас і так далі.

Тому я всього лише попросила свекруху, щоб на святковому столі – ніяких «Олів’є», «Шуб» і «Крабових»! Ніяких пюре і ковбаси! Ми на здоровому харчуванні і не треба мені чоловіка і дитину цим сміттям зваблювати. Лише канапки з ікрою і рибкою, сир дорогий, шампанське і соки. Все! Цього досить, щоб гарно відсвяткувати і не обжертися.

Але свекруха, як я сказала, образилася! Хоча я запропонувала їй, щоб все необхідне купили ми і принесли: ікру, сири і все інше. Та вона сказала, що без картоплі і «Олів’є» мужикам нічого їсти буде!

Мене це не влаштовує, бо якщо це неподобство стоятиме на столі – чоловік обов’язково їстиме!

Одним словом, тут вже до Нового року лічені дні, а як вирішити ситуацію – не знаю. Чоловік образився через те, що я нібито образила його маму, сказав, що сам піде святкувати до них, якщо я вирішу залишитися вдома.

А я, мабуть, так і зроблю.

Бо точно не хочу бачити, як чоловік це все наминає, а дитину так точно не варто наражати на нічне поїдання цих некорисних «совкових» страв, та ще й серед ночі. Покличу подругу, від якої недавно пішов чоловік, і приємно по-дівчачому відсвяткуємо, тим паче, що подруга цілковито розділяє мої погляди на їжу і спосіб життя.

Автор – Олена К.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook