fbpx
Україна
“У нас свої закони”: в Ecolines відмовилися везти українців по безвізу в ЄС

Автобусна компанія Ecolines відмовилася перевозити в Болгарію (країна-член ЄС) без віз чотирьох українців, мотивуючи тим, що у них нібито свої правила, незважаючи на безвізовий режим України з ЄС.

Про це повідомила громадянка України Ольга Ленц на своїй сторінців Facebook.

За її словами, у одного з дітей не було візи, що і стало каменем спотикання.

“Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років і трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Куплені були заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, оскільки у дочки 12 років немає візи.

У моєї сестри, чоловіка і сина є німецький Шенген. У племінниці віза закінчилася якраз перед безвізом”, – написала Ленц.

Вона зазначила, що українці дзвонили в Болгарське посольство, в митну службу – всюди сказали, що можна їхати, діє безвіз. Також вона зазначила, що у дитини був біометричний паспорт!

“Провідниця її пустила, сказала можете їхати самі, без дитини. На питання, а як же закон про безвіз, було сказано: “У нас свої закони”, – розповіла Ленц.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ ВВЕСТИ НОВІ АВТОМОБІЛЬНІ НОМЕРИ

Ecolines (Еколайнс) – європейська мережа міжнародних автобусних пасажирських перевезень; торгова марка, під якою працює кілька національних перевізників, які дотримуються єдиних правил. Маршрути охоплюють 18 країн Європи: Білорусь, Бельгію, Болгарію, Великобританію, Угорщину, Німеччину, Грецію, Латвію, Литву, Нідерланди, Польщу, Росію, Словаччину, Україну, Францію, Чехію, Швейцарію, Естонію.

Як повідомлялося, з початку введення безвізового режиму з Європейським Союзом для України в країни ЄС не пустили 33 українців з більш ніж 740 тис. громадян, які перетинали кордон в цей час.

facebook