fbpx

У нас з Артемом є маленька дитина. Його мати та рідні для нього все, вони святі, вони у всьому праві. Він не може відстояти свої межі, заступитися за мене, сказати слово на захист. Ми окремо живемо, і все одно свекруха щодня у нас, втручається до нашого бюджету, до наших стосунків

У нас з Артемом є маленька дитина. Чоловік ні в яку не хоче до мене прислухатися, і все, що я роблю або кажу, для нього це погано. Його мати та рідні для нього все, вони святі, вони у всьому праві. Він не може відстояти свої межі, заступитися за мене, сказати слово на захист.

Його рідні за спиною мене обговорюють, і мені самій доводиться з ними розбиратися, а він каже, що це я якась не така, не так поводжусь.

Шлюб на межі розлучення. Я не хочу розлучатись, я хочу мати сім’ю, але як жити з таким чоловіком? Чи є вихід із цієї ситуації? Я почала молитися, просити Бога про допомогу. Якщо чоловік не захищатиме, то хто тоді? Все життя руйнується.

Його рідні не дають спокійного життя, все я їм не така, не так подивилася, не так відповіла, і обов’язково налаштують чоловіка проти мене. Я втомилася від цього, але й дитину мені теж шкода, не хочу позбавляти його батька.

Ми окремо живемо, і все одно свекруха щодня у нас, втручається до нашого бюджету, до наших стосунків. Я не хочу так просто втратити сім’ю, невже немає виходу із цієї ситуації?

Допоможіть, дайте мені слушні поради, прошу. Може, хто справді стикався з таким. Я розгублена і не знаю, що робити.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page