fbpx

У нас з чоловіком шестеро дітей, але не зважаючи на це я хочу від нього піти, тобто розійтися з Ігорем. Заміжнє життя моє від початку було не солодким, батьки чоловіка мене не любили, бо в мене не було посагу, адже виростила мене одна мама, я росла в бідній родині. Ігор мені сказав одразу, що хоче двох синів. Але першими народилися чотири донечки, і вже тільки потім – синочки-двійнята. Я видихнула, адже зі своєю головною задачею справилася. Та легше не стало. Недавно ми поїхали нарешті всі разом до свекрів, до мама Ігоря на ювілей, 70 років. І у мене відкрилися очі, я все зрозуміла про те, куди діваються гроші нашої сім’ї. У них – свіжий ремонт, вся техніка нова, від праски до пральної машини, пилосос, міксер, електродуховка, газонокосилка, альтанка нова у дворі – все новісіньке!

У нас з чоловіком шестеро дітей, але не зважаючи на це я хочу від нього піти, тобто розійтися з Ігорем. Заміжнє життя моє від початку було не солодким, батьки чоловіка мене не любили, бо в мене не було посагу, адже виростила мене одна мама, я росла в бідній родині.

Ігор мені сказав одразу, що хоче двох синів. Але першими народилися чотири донечки, і вже тільки потім – синочки-двійнята. Я видихнула, адже зі своєю головною задачею справилася. Та легше не стало.

У свекрів моїх, які живуть в іншому селі, велике господарство, ми весь час до них їздимо працювати. Я щоразу на 9 місяці саджала й копала бульбу, ніхто мені ніяких поблажок на мій стан не робив.

Потім чоловік на кілька років  поїхав на заробітки, я давала дітям раду сама, ніхто мені не допомагав: моя мама далеко, а свекри зайняті і не мають такого бажання.

Коли чоловік повернувся, ми купили будинок в райцентрі, як не як, а в місті і з роботою простіше, і для дітей більше можливостей і перспектив. Купили недорогу машину, але ігор весь час на ній їздить до батьків їм допомагати, кожні вихідні.

Водночас ми також розвели господарство, адже у нас маленькі діти .їх треба з чогось одягати й годувати, забезпечувати. одним словом.

Я стала помічати, що ми все більше економимо, а з грошами в родині все гірше й гірше. Ігор казав, що йому у кілька разів зменшили зарплату і я вірила, сама пішла на роботу, а ще тримали птицю для себе, огород садили, бо свекри всю свою зайву городину і картоплю завжди продавали, нам нічого не давали.

Але недавно ми поїхали нарешті всі разом до свекрів, до мама Ігоря на ювілей, 70 років. І у мене відкрилися очі, я все зрозуміла про те, куди діваються гроші нашої сім’ї.

У них – свіжий ремонт, вся техніка нова, від праски до пральної машини, пилосос, міксер, електродуховка, газонокосилка, альтанка нова у дворі – все новісіньке!

І свекруха за столом, нічого не приховуючи і з усмішкою торжества на мене поглядаючи, подякувала сину за все, що він для них робить, за всі ці розкішні подарунки. Адже, мовляв, всі їхні власні гроші йдуть на ліки для свекра і зовиці, яка сама виховує двох дітей.

А Ігор мій, виявляється, все, що заробляв, вкладав в добробут батьківської оселі, а наші діти одяг одне за одним доношують.

Там я ніяких сцен не влаштовувала, я не так вихована. Але зараз, коли ми повернулися, я весь час думаю про те, що хочу розлучитися з таким чоловіком.

Так, у мене шестеро дітей, але я справлюся. Донечки вже всі підлітки, вони мені дуже допомагають і по господарству, і з меншими синочками.

Ігор не зможе вказати нам на двері з цього будинку, поки діти не повнолітні, як мінімум. А далі час покаже. Можливо, умовлю маму продати свою двокімнатну квартиру і переїхати сюди до нас, купимо щось тут і будемо жити разом.

Словом, про свій намір розлучитися з ним я вже сказала чоловіку, але він каже, що не варто робити такий крок, каже, що любить мене й дітей, але його батьки для нього головніші і я це завжди знала.

Ігор каже, що у його батьків тепер все є для комфортної старості і він тепер буде заробляти і вкладатися в нашу родину. Що мені робити, я не знаю.  Підкажіть, будь ласка, як бути? Що робити?

Чоловіка я не люблю, але залишати дітей без батька, особливо хлопчиків – чи правильно це буде?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page