fbpx

У нас з чоловіком велика трикімнатна квартира в центрі Чернівців, тому ми так зраділи, коли з Бучі до нас переїхали син з невісткою й онучкою. Ми літні, допомога потрібна. Але раділи ми недовго, тепер не знаю, як відмовити синочка від безглуздої затії невістки

У нас з чоловіком велика трикімнатна квартира в центрі Чернівців, тому ми так зраділи, коли з Бучі до нас переїхали син з невісткою й онучкою. Сина я народила у 36 років, ми вже літні, допомога нам дуже потрібна.

Та й в оселі все ожило завдяки тупотінню ніжок маленької Лілічки.

Але раділи ми недовго, тепер не знаю, як відмовити синочка від безглуздої затії невістки.

Справа в тому, що жили вони в Бучі в орендованій квартирі, і тепер  невістка Віка переконує сина купити однокімнатну квартиру в чернівцях А я прошу їх цього не робити. Це ж такі великі витрати, та ще й із величезними відсотками! Навіщо в це вплутуватися?

Місця ж у нас всім вистачає! тай часи такі, що тільки у кредити влипати. Але Роман наш у неї як ягнятко, він слова їй не може проти сказати.

Ми з чоловіком, як я сказала, уже у роках, допомога потрібна. Квартира велика, а потім все одно сину залишиться. То хай діти з нами живуть! Адже після нас все й і так їм дістанеться. Навіщо влазити в борги і роками годувати банк? Та й заради чого? Заради місця у шпаківні?

У нас і дачка є в передмісті, там і сад, і город, і газ до будиночку підведено. Криниця прямо у дворі стоїть. Чисте повітря, машини туди-сюди не їздять. Тихо і спокійно. Навіть ліс поряд є. Але за дачкою теж догляд потрібен, от вони б і взялися за неї з весни.

Сина відмовляю, але Роман ніяк на невістку не може вплинути. Він людина м’яка і податлива, весь в батька. А ось Віка – дівчина з характером. Росла без батьків, виховувалась у дитячому будинку, її в чомусь переконати просто неможливо. Каже, що хоче бути самостійною і ні від кого не залежати.

Якби в неї були батьки, я б з ними поговорила, попросила б їх вплинути. Але переконати її крім мене, схоже, нема кому. І вона просто не хоче розуміти, що кредит доведеться виплачувати роками, відмовляючи собі у зайвому шматку хліба. Просто безглуздо!

Самостійність – це добре, я не сперечаюся. Але хіба в сім’ї люди не повинні допомагати один одному? Ще й такі часи, як зараз.

Мене завжди виховували так, що в сім’ї всі мають підтримувати одне одного. То чому вона відмовляється приймати наші традиції та наші цінності, якщо наважилася стати частиною нашої родини? Хіба це правильно?

Ми з чоловіком наполягаємо на своєму, але вирішувати, звісно, ​​дітям. Нехай самі будують своє життя, нехай роблять так, як їм зручніше та краще.

Але я переживаю, що вони через недосвідченість зараз нароблять помилок, а потім шкодуватимуть і розхльобуватимуть більшу частину житття. Але як їм допомогти, навіть не знаю.

Можливо, хтось щось слушне порадить, буду вдячна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page