fbpx
життєві історії
У нас з Олею по однокімнатній квартирі. У моїй живемо. квартиру дружини віддали під оренду. Старша сестра моєї дружини Тамара зі своєю родиною, чоловіком і двома дітьми, живе разом із батьками у трикімнатній квартирі. Вони всі домовилися, що бабусина квартира буде моїй дружині, а сестра успадкує квартиру батьків. Коли Оля мені про це сказала, я здивувався, як її сестра вправно все влаштувала. Сама лишається у великій квартирі, батьки житимуть окремо, а моя дружина залишиться ні з чим

Перед моїм одруженням мені батьки купили квартиру. Моя дружина Оля теж має однокімнатну квартиру, що залишилася у спадок від її рідної тітки. Вона там жила, доки була сама, а тепер віддала її під оренду. Нам ці гроші не зайві, бо зарплати невеликі, а дружина зараз не працює – у декретній відпустці з донькою.

Старша сестра моєї дружини Тамара зі своєю родиною, чоловіком і двома дітьми, живе разом із батьками у трикімнатній квартирі. Вони всі домовилися, що бабусина квартира буде моїй дружині, а сестра успадкує квартиру батьків. Поки у Тамари діти були маленькі, і їй потрібна була допомога батьків, її все влаштовувало, зараз вона хоче жити окремо і каже моїй дружині, що батьки можуть жити в її квартирі, вона все одно там не живе.

Коли Оля мені про це сказала, я здивувався, як її сестра вправно все влаштувала. Сама лишається у великій квартирі, батьки житимуть окремо, а моя дружина залишиться ні з чим. Виходить саме так.

Коли ми, обговоривши таку ситуацію, відмовилися, сестра сказала, що платитиме за батьків орендну плату. Але це взагалі вже за межею розуміння. Та й не вірю я, що вона платитиме, хай тільки переїдуть, як одразу скажуть, що це їхня квартира. Не можу зрозуміти таких людей.

Я пропоную дружині продати цю квартиру і вирішити проблему, нехай сестра розмінюється з батьками або купує собі житло, адже батьківська трикімнатна в будь-якому разі залишиться їй. Але дружина не погоджується, каже, що не хоче псувати стосунки з рідними, а ще хвилюється, що у разі розлучення їй нікуди буде йти.

Ми просто зайшли в якийсь глухий кут. Думаю, що Оля піде на поступки матері та сестрі, і я нічого не зможу зробити. Але мене така ситуація не влаштовує! Що мені робити, як переконати дружину? Адже її рідні хочуть просто обдурити, а вона наївна і не хоче цього розуміти.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, pexel

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!