fbpx
життєві історії
У нашій родині склалася непроста ситуація, так як злягла мамина свекруха, моя бабуся. Все життя вона вважала себе і мого батька найкращими з людей, всі інші були поганими. Скільки гидот вона зробила мамі, просто не злічити. Та й батько їй до пари – п’є, зраджував

У нашій родині склалася непроста ситуація, так як злягла мамина свекруха, моя бабуся. Все життя вона вважала себе і мого батька найкращими з людей, всі інші були поганими. Скільки гидот вона зробила мамі, просто не злічити. Та й батько їй до пари – п’є, зраджував.

Мама у мене добра людина, але зараз мені здається, ця доброта межує з маразмом. Таке відчуття, що у неї сенсом життя став догляд за свекрухою, масажування її ночами, пошук їй лікарів, вислуховування її ниття (ви мене всі кинули, я бідна, нещасна). І це при тому, що мама три рази в день відпрошується з роботи, щоб її годувати і ночує там, одна вона не залишається, починає надзвонювати, що все болить, Що вже кінець їй приходить, приїжджаєш, спокійно лягає спати.

Чергують вони через день з іншого невісткою, дружиною дядька. З нею дійшло до лайки, не можуть визначитися, хто краще доглядає, як ніби гонка у них. Сини так само допомагають по можливості, але якщо дружина брата хоч якось своє невдоволення висловлює, від матері я тільки чую: “Так як батько з нею залишиться, раптом що не так, так як друга невістка раптом що забуде”. Наче у матері мета життя – догляд за свекрухою. А я не розумію, та її гнобила все життя, стільки гидот зробила, а тепер мати ночами масажує її, обід з трьох страв готує.

Я з дитиною живу в іншому місті, приїхали до них, але мамі абсолютно не цікавий онук, для галочки посюсюкалася трохи і все. Зате у бабусі годинами сидить і з палаючими очима розповідає, що вона зробила і як дружина брата, щось зробила не так. А я злюся! Не можу вже в собі це стримувати.

Я вважаю, допомога іншим (а вже тим більше тим, хто паскудив все життя), не повинна йти на шкоду собі і своїм рідним. Мати від всіх цього догляду постаріла років на п’ять. На нас часу або бажання немає. І в підсумку я з нею посварилися.

Я не розумію, може я егоїстка, і ображаюся, як маленька дівчинка. Або маму клинить, синдром Матері Терези у неї чи що? Плюс гонка з іншою невісткою, хто краще буде доглядати.

Ну, маразм, як на мене. А ви що скажете?

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – trdat-house

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook