fbpx
Шоу-бізнес
У НАТО розкрили подальші плани по Україні

Представник альянсу нагадав про рішення Варшавського саміту НАТО по комплексну підтримку реформ сектора безпеки і оборони України.

НАТО розглядає підвищення обороноздатності України важливим фактором безпеки євроатлантичного регіону, альянс продовжить багатопланову підтримку реформ українського сектора безпеки і оборони і поглиблюватиме кооперацію в оборонному секторі. Про це повідомив помічник заступника Генерального секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Ернест Герольд.

Герольд констатував, що анексія РФ Криму та триваюча дестабілізація ситуації на сході України спричинили кризу в Європі і Україні. При цьому він також підкреслив, що “в той же час, це формує архітектуру європейської безпеки”.

Він визнав складність проведення розпочатої Києвом оборонної реформи в умовах воєнного конфлікту, помітивши, що “проблеми, які виникають під час цього конфлікту, лише підкреслюють необхідність проведення реформ”.

У зв’язку з цим представник альянсу нагадав про рішення Варшавського саміту НАТО по комплексній підтримці реформ сектора безпеки і оборони України.

“Ми надаємо суттєву підтримку України для реформування та забезпечення захисту країни”, – сказав він.
При цьому Герольд додав, що “лідери України поставили перед собою амбітну мету – курс на євроатлантичні стандарти і цінності, і вони виконують свої зобов’язання. Так само як і НАТО. Альянс буде продовжувати підтримувати Україну в рамках НАТО і на двосторонній основі. І в подальшому ми будемо вдосконалювати нашу кооперацію”.

“Безпека і незалежність України є важливою для безпеки євроатлантичного регіону… Прийшов час, щоб сили оборони України і українські демократичні інститути дійсно працювали для досягнення цієї мети, відповідно до стандартів НАТО”, – підкреслив він.

Як повідомлялося, Україна і НАТО активізували діалог про співпрацю в ОПК в 2014 році. У на початку 2015 років Київ оприлюднив плани про приєднання до діючої для країн-членів альянсу системі закупівель озброєнь. Також Україна планує до 2020 року забезпечити в повному обсязі переклад ОПК на стандарти НАТО.

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко вважає, що Україні під силу вступити в НАТО через чотири роки.

Читайте також: ВАГІТНА КАТЯ ОСАДЧА ОСОРОМИЛАСЯ З НАРЯДОМ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook