fbpx

У неділю, 12 березня, для цих знаків Зодіаку буде чудовий день, оскільки Юпітер і Хірон зустрічаються, що допомагає нам зрозуміти одну важливу деталь

У неділю, 12 березня, для цих знаків Зодіаку буде чудовий день, оскільки Юпітер і Хірон зустрічаються, що допомагає нам зрозуміти одну важливу деталь

Овен

Не недооцінюйте важливість дивитися на речі з нової та свіжої точки зору. Пам’ятайте, що у кожної історії є принаймні дві сторони. Ви зараз заново знайомитеся. Вони просять вас більше втілювати свою правду і пам’ятати, що ви могутні й сильні у своєму житті та в цьому світі. Навколо вас було надто багато сумнівів, і, можливо, навіть залежність зіграла значну роль у вашій подорожі протягом останніх кількох років.

Щоб максимально використати цю ситуацію, вам потрібно не тільки скористатися можливостями, але й працювати на них. Сьогодні важливий крок, оскільки Юпітер і Хірон зустрічаються, що допомагає нам зрозуміти важливість зцілення. Зіткнення з самим собою. Оскільки Юпітер тут, щоб благословити все, щоб показати вам, чому це того варте, вам потрібно лише вирішити це зробити — і все інше стане на свої місця.

Лев

Ви повинні вірити в усі хороші речі, якщо хочете їх отримати. Цей знак зодіаку Овен активізує ваше прагнення до удачі, достатку, розширення, подорожей і навіть знову відкриває ваше бажання до навчання. Це майже так, ніби ваша тяга до життя відновилася, і ви пам’ятаєте, що радість у житті справжня, якщо ви можете її побачити.

Оскільки нинішня астрологія відкриває у вашому житті нові можливості, спонукаючи вийти із зони комфорту, вона змушує вас вірити в неї. Щоб повірити, варто ризикнути не тільки собою чи життям, а й новим коханням.

Останнім часом у вас все дуже вдало, тож раптом здається, що ви отримали стільки того, чого завжди хотіли.

Але питання в тому, чи дозволили ви собі мати все це? І саме тут сьогоднішня енергія стає такою важливою. Хірон і Юпітер пропонують вам шанс зцілитися не лише в загальному сенсі, але й подолати рани, зосереджені навколо нестачі та дорогоцінності. Таким чином ви можете справді повірити, що заслуговуєте всього хорошого, що трапляється на вашому шляху, і ви зможете повністю відкритися для отримання всього.

Терези

Сьогоднішня енергія приходить у ідеальний для вас час. Енергія Овна керує вашими романтичними стосунками та всіма серцевими справами. Ви побачили величезні можливості почати все спочатку або розвиватися в рамках існуючих стосунків. Це саме по собі те, до чого ви працювали приблизно півтора року, що включає бути гідними цього та не боятися відстоювати свої бажання та потреби. Тепер, коли ви бачите, як ваша праця окупається, і ви відчуваєте найкращий виклик, який існує — можливість отримати те, про що ви завжди мріяли.

Але починати зцілюватися, розвиватися, а потім починати стосунки, яких ви завжди хотіли, може здатися страшним. Однак сьогодні Юпітер і Хірон допомагають вам не пропустити красу і радість, які вас оточують, особливо коли вони об’єднуються в чотирнадцятому градусі Овна, який представляє саме це.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page