fbpx
гороскоп
У неділю, 4 грудня, у цих знаків Зодіаку буде супер день, та є одне “але”, яке ви, на думку Всесвіту, легко “обійдете”

У неділю, 4 грудня, у цих знаків Зодіаку буде супер день, та є одне “але”, яке ви, на думку Всесвіту, легко “обійдете”

Стрілець

У всіх ваших глибоко вкорінених пошуках істини переконайтеся, що ви чесні перед собою щодо того, чого вас намагаються навчити уроки вашого життя.

Сьогоднішнє з’єднання Венери у Стрільці та Сатурна у Водолії піднімає важливі теми для розмови навколо ваших особистих переконань, коли справа стосується життя та стосунків.

Коли ви засвоїте ці важливі уроки, спосіб вашого спілкування зміниться. Замість того, щоб боятися правди, ви повністю приймаєте її, відкриваючи можливості, які вона приносить у ваше життя. Це можливість розвиватися та бачити, наскільки ви виросли.

Як тільки ви це повністю зрозумієте, ви також зможете відчути більше надії та впевненості щодо рішень, які приймаєте в даний момент.

Овен

Місяць у вашому знаку сьогодні може допомогти вам знову відчути себе після важких тижнів. У багатьох відношеннях Всесвіт дав вам попередження про те, що якщо ви не зіткнетеся з тим, що вам потрібно, щоб змінити своє життя, так чи інакше, ви будете змушені це зробити.

Саме так і сталося. Навіть якщо події вийшли з-під вашого контролю, це не означає, що ви не маєте права голосу в тому, що станеться далі. Місяць у вашому знаку сьогодні нагадує вам, що він спонукає вас говорити правду, формулювати свої почуття та не боятися зробити наступний крок на своєму шляху.

Чим більше ви будете входити у своє власне життя, тим більше контролю матимете, інакше вас завжди будуть нести потоки інших людей.

Риби

Тепер, коли Юпітер і Нептун знаходяться у вашому знаку, ви відчуваєте як славетний вплив планети достатку, так і планети мрії. Немає квитка, який з більшою ймовірністю здійснить ваші мрії, ніж ви, і це особливо актуально зараз.

Сьогодні, з Місяцем в Овні, ви глибше зосереджуєтесь на тому, що і хто для вас найбільше цінний. Розуміючи, що для вас є важливим для просування вперед у вашому житті, ви мимоволі закладаєте основу для наступного розділу.

У квадраті Нептуна в Рибах і Меркурія в Стрільці сьогодні буде розмова про майбутнє або велику життєву мету.

Уся справа в тому, щоб робити крок за кроком, дорогі Риби, і переконатися, що ви завжди шануєте те, що вам потрібно у вашому житті, щоб відчувати себе найбільш автентичним.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page