fbpx
гороскоп
У ніч з 22 на 23 серпня завершиться сезон зодіаку Лев і розпочнеться сезон Діви. Тоді наше ставлення до життя може сильно змінитися. Подивіться, до чого варто бути готовим

У ніч з 22 на 23 серпня завершиться сезон зодіаку Лев і розпочнеться сезон Діви. Тоді наше ставлення до життя може сильно змінитися. Подивіться, до чого варто бути готовим.

В кінці серпня Сонце перейде в знак Діви, пов’язаний зі стихією Земля. Дізнайтеся, як це вплине на ваше життя.

Протягом наступних кількох тижнів знак зодіаку Діва буде впливати на те, як ми думаємо та поводимося. Можна помітити величезну різницю – після сезону гордого і впевненого в собі Лева настане час скромності і навіть покірності… Як підготуватися до найближчого майбутнього? Варто врахувати поради астрологів.

Про що варто пам’ятати в сезон зодіаку Діва

Є поведінка, яка найчастіше проявляється в сезон Діви. Варто знати їх зараз, щоб мати можливість вирішити, як ми хочемо діяти найближчим часом:

1. Потреба в самотності

В останній тиждень серпня всі знаки зодіаку відчують, що час зменшити оберти. Вони можуть викликати рефлексивний настрій. Майже миттєво вони перестануть дбати про популярність, а натомість почнуть прагнути тиші та спокою. Деякі настільки втомляться від компанії, що можуть втекти на самотність. Особливо це стосується Тельців і Риб. Якщо представники цього знаку зодіаку уникають нас, ми повинні дати їм більше місця. Немає причин ображатися за це. Буде набагато краще, якщо ми теж трохи відпочинемо.

2. Старанність і самодисципліна

Варто набратися сил перед сезоном Діви. Це один із найбільш дисциплінованих знаків зодіаку. Кожному з нас з приходом вересня захочеться жити за календарем або виконувати амбітні завдання зі списку. Багато людей відчують, що хочуть попрацювати над собою – повернуться до тренувань, почнуть добре харчуватися, дізнаються щось нове, надолужать згаяне. Чоловік Діва не може ледарювати або сидіти склавши руки.

3. Критичне мислення

У сезон зодіакальної Діви будьте обережні. Що підказує нам внутрішній голос. Він не завжди буде добрим. Ті, хто народився в кінці серпня і вересні, як правило, зосереджуються на своїх недоліках. Вони постійно шукають щось, що можна вдосконалити. Крім того, вони поводяться так, ніби ніколи не були повністю задоволені собою. Варто пам’ятати про це і не піддаватися подібним настроям. Інакше наступний місяць ми будемо в депресії.

4. Велике прибирання

Діва любить порядок навколо себе. Їй дуже погано в неорганізованому просторі. У сезон цього знака зодіаку нам потрібно прибрати весь будинок і викинути все, що нам більше не потрібно. Варто це зробити, бо це матиме для нас терапевтичне значення. Найближчі тижні також сприятливий час для будь-яких змін в інтер’єрі, невеликої зміни меблів або ремонту того, що давно не виходило. Зараз ніщо не принесе нам стільки задоволення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua