fbpx

У них дві квартири. Одну могли б здавати, а другу нам дати. Невже для рідного сина шкода? І знають же, що ми в орендованій живемо

Затиснули квартиру для рідного сина, хіба таке  можливе?

— Хто міг би подумати, що мої свекри такими жлобами виявляться! — обурювалася моя знайома, яку я вчора випадково зустріла і запросила посидіти за філіжанкою кави, а заразом відпочити після шопінгу. Вона нещодавно вдруге вийшла заміж, і знову якось у неї важко.

— І чим вони тобі не догодили? – поцікавилася я.

— Вони живуть недалеко від центру, а ще мають дві однокімнатні квартири, які вони здають.

– Чудово! А в чому проблема? — питаю я.

— Ну, як же! Вони мають дві хати вільні, а вони нам навіть не запропонували туди переїхати. Знають же, що ми в орендованій живемо, — відповіла знайома.

– А свекри працюють?

– Ні. Вони обоє на пенсії.

— Ну так якщо вони не працюють, то живуть на гроші зі орендованих квартир. Або вони повинні вам квартиру поступитися на шкоду собі? — питаю я свою знайому.

— У них дві квартири. Одну могли б здавати, а другу нам дати. Невже для рідного сина шкода? – Моя знайома гнула свою лінію. До неї ніяк не доходило, в чому ж вона не має рації.

На жаль, у наших краях не рідкість, коли дорослі люди намагаються ділити те, що до них взагалі жодним боком не має відношення. Чи то виховання радянське позначається, чи просто власна лінь і нереалізованість так виявляються.

«У них є», значить «вони повинні».

Сама думка про те, що треба витрачати гроші на орендовану квартиру, коли під боком є ​​готове житло, здається абсурдною. Але чомусь таким людям не спадає на думку, що ті, у кого є житло (в даному випадку свекри), працювали для цього багато й завзято, а отже мають право пожинати плоди своєї праці та ні з ким не ділитися.

Ймовірно, вони потім заповідають ці квартири своїм онукам, адже це теж дорогого коштує. А поки чому б їм не пожити, не пахаючи і не рахуючи пенсійні гроші? Вони на це заслужили.

А намагатися урвати у батьків-пенсіонерів те, що вони мають, це, на мій погляд, звичайне свинство.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page