fbpx
гороскоп
У п’ятницю 11 листопала 2022 року нас чекає особливий день – дзеркальна дата! Не варто втрачати можливість скористатися шансом спрямувати енергію цього дня на благо собі. Сила «дзеркальної» дати 11.11 допоможе розбагатіти, експерти розповіли, що саме в цьому допоможе

У п’ятницю 11 листопала 2022 року нас чекає особливий день – дзеркальна дата! Не варто втрачати можливість скористатися шансом спрямувати енергію цього дня на благо собі. Сила «дзеркальної» дати 11.11 допоможе розбагатіти, покращити совє становище й самопочуття.

Експерти в галузі астрології розповіли, що саме в цьому допоможе.

Отже, наближається 11.11.2022, чергова дзеркальна дата у календарі. Кожна з них має свій сакральний зміст, прихований підтекст. Щоб прочитати його, цього дня важливо відкритися насамперед самому собі.

Нумерологи розповіли, як потрібно провести 11 листопада 2022 року з максимальною користю для себе.

Сакральний зміст у дзеркальні дати почали вкладати представники східних культур. Ми підхопили цей тренд, оскільки у таких днях справді є щось магічне. Насамперед це пов’язано з нумерологією.

Цифра 1 в нумерології має особливу енергію. Тож 11 листопада, коли в даті зустрічається одразу 4 одиниці (11.11), дуже важливо провести по-особливому. Ці одиниці у складеному вигляді перетворяться на 2 двійки. А цифра 2, своєю чергою, символізує наполегливість і амбітність.

Вважається, що цього дня твої бажання можуть стати реальністю. Однак не варто покладатися на один лише успіх, важливо докласти максимум зусиль для цього.

Наприклад, цього дня слід позбутися всіх негативних думок і спробувати налаштувати себе на позитивну хвилю. Часто у цьому питанні допомагає медитація. Це чудова можливість помиритися з дорогою для тебе людиною і допомогти нужденному.

У дзеркальну дату фахівці радять зайнятися чимось новим. Це може бути проект на роботі чи незвичайне хобі для душі. Головне, щоб процес приносив тобі справжнє задоволення. 11 листопада – ідеальний день для творчої, фізичної та інтелектуальної роботи. Цього дня можна сміливо заводити нові знайомства. Вони можуть стати для тебе доленосними.

Не витрачай свої сили на суперечки конфлікти, уникай будь-яких емоційно напружених ситуацій. Якщо ти опинишся в потоці негативної енергії, вона захлисне тебе.

11 листопада 2022 – ідеальний день для того, щоб почати життя з чистого аркуша. Можливо, ти давно хочеш залишити роботу або відкрити свій бізнес. Сядь і пропиши подальший план дій, чого б він не торкався. Візуалізуй свої бажання, щоб вони стали дійсністю.

Що потрібно зробити 11 листопада 2022 року

Щоб змінити своє життя у дзеркальну дату, потрібно провести кілька важливих ритуалів. По-перше, очистити свій простір від усього зайвого. Для цього достатньо зробити генеральне прибирання та позбавити квартиру тих речей, які тобі не потрібні. Це допоможе залучити позитивну енергію на те місце, де ти живеш.

По-друге, важливо позбутися негативу, який так чи інакше накопичується в наших будинках. Фахівці рекомендують провести обкурювання квартири травами. Можна використовувати ромашку, полин, м’яту та мелісу. Проте суворих заборон немає. Підбирай трави на власний розсуд.

Намагайся уникати конфліктних ситуацій цього дня. Приділи час собі та сім’ї. Зроби те, що приносить тобі справжнє задоволення. Можливо, ти давно відкладала щось? 11 листопада якнайкраще підходить, щоб цим зайнятися.

Як загадати бажання 11 листопада 2022 року

А ще багато хто чекає 11 листопада, щоб загадати бажання. Віддані прихильники нумерології знають, що будь-яка дзеркальна дата існує саме для цього. Але робити це потрібно правильно. По-перше, важливо добре подумати, перш ніж щось бажати. Зрозуміти, чи ти хочеш цього насправді.

По-друге, в жодному разі не можна бажати комусь зла. Мстивим особам воно повернеться в сто разів і ще більше нашкодить. Крім того, бажай щось конкретне, а не абстрактне. Якщо ти відправиш у космос посил із проханням стати щасливою людиною, навряд чи станеться диво. Потрібна конкретика.

Щоб бажання справдилося, найкраще загадувати його рівно об 11:11 або ж о 23:11. Бажання важливо вимовляти вголос. Але його можна і записати. Щоправда, для цього доведеться здійснити цілий ритуал.

Напиши своє заповітне бажання 11 разів на листочку, щоразу починаючи з нового рядка. Постарайся не писати слова «хочу» та «бажаю». Наприклад, можна використовувати вираз «мені потрібний» або «я мрію».

Розріж листок, щоб вийшло 11 частин. Перед сном кожну з них сховай по квартирі у різних місцях. Вранці всі папірці потрібно зібрати і спалити, коли настане наступна дзеркальна дата.

До 11 листопада ще достатньо часу, щоби підготуватися до цього дня. Фахівці радять почати з малого та зробити прибирання у квартирі. У чистій сприятливій обстановці легше й приємніше подумати про те, яке бажання загадати і як провести п’ятницю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page