fbpx
гороскоп
У перші 10 днів листопада 2022 року гроші просто дощем посипляться на голову цим двом знакам Зодіаку – не затуляйтеся від такого бажаного дощику парасольками!

У перші 10 днів листопада 2022 року гроші просто дощем посипляться на голову цим двом знакам Зодіаку – не затуляйтеся від такого бажаного дощику парасольками!

У листопаді-2022 стати багатшим зможе кожен, але представникам одних Знаків Зодіаку доведеться докласти більше зусиль, ніж іншим. Астрологи розповіли, кому, чому і в чому везтиме більше, ніж іншим.

З найважливіших планет, які впливають на фінансову сферу, варто виділити Марс, Венера і Меркурій. Марс весь місяць буде ретроградним і негативно вплине на більшість Знаків на початку листопада.

Меркурій буде сильним у другій половині місяця, коли перейде до Знаку Стрільця. Венера буде у силі до 16 числа, доки залишатиметься у Скорпіоні.

Телець

Марс негативно впливатиме на мотивацію Тельців та на їхнє бажання проявляти активність у фінансовій сфері в цілому. Ця планета змусить їх бути трохи жадібнішими і економнішими, але Венера з легкістю нівелює негатив Марса в першій половині місяця.

До 16 числа включно Тільцям потрібно буде працювати, виявляючи обережність та максимальну відповідальність у професійній сфері. Це допоможе зберегти та примножити достаток.

Після 16 числа треба буде терміново підключати всі свої вміння та найкращі якості. Друга половина місяця для Тельців буде сприятливою, адже на зміну Венері, що ослабла, тут же прийде Меркурій.

Це буде час, що ідеально підходить для дорогих покупок, відповідальної та самовідданої праці, ведення та відкриття бізнесу. Більшість ділових угод може піти як по маслу, давши Тельцям можливість стати успішнішими.

Ймовірна також зміна роботи або поява додаткового прибутку.

Козеріг

Козерогам може бути нелегко на початку місяця через те, що їхній покровитель Марс втратить позитивну енергію, почавши ретроградний рух. Венера допоможе врятуватися від збитків, а в другій половині місяця підключиться Меркурій, який позитивно впливає на Козерогов.

Так, у перші 10 днів листопада цих людей можуть очікувати емоційні гойдалки, але в цілому період виявиться досить насиченим подіями.

Козероги зможуть знайти вихід із складних ситуацій та отримати від життя те, про що мріють, особливо якщо їм довелося багато працювати минулого місяця. Ваші зусилля дадуть позитвний фінансовий результат!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page